Znudzeni w sypialni? Trzy zabawki, które urozmaicą wasze życie miłosne

Bez względu na to, jak bardzo lubisz swojego partnera i nieważne, jak bardzo jesteś kreatywny/na, są chwile, kiedy Twojemu życiu seksualnemu przydałoby się trochę dodatkowej pikanterii. Jeśli nie jesteś pewna, jak to zrobić, jak zresztą większości par, skorzystaj z naszych propozycji.

Może próbowałaś głupich gier RPG, a może nawet próbowałaś różnych pozycji z Kamasutry. Wszystko to może być cudowne, ale czasami wystarczy kilka zabawek erotycznych dla par, aby mieć więcej zabawy w sypialni!

Nie wszystkie zabawki erotyczne dla par będą dla was odpowiednie, ale jesteśmy pewni, że jedna z trzech na naszej liście będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby znów w sypialni zrobiło się „gorąco”.

Lelo Ina Wave

Ta zabawka została stworzona, aby naśladować wprawne palce kochanka, masując żeński punkt G i jednocześnie zapewniając stymulację łechtaczki. Został zaprojektowany, aby zapewnić szczyt w postaci czystej przyjemności.

Dostępnych jest 10 trybów wibracji i drgań oraz regulowane prędkości, z którymi możecie wspólnie eksperymentować.

Fioletowo biały wibrator Lelo Ina Wave

Deluxe Fantasy Swing Door

Jeśli wcześniej marzyłaś o dzikim seksie na huśtawce, Deluxe Fantasy Door Swing może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ta łatwa do złożenia huśtawka erotyczna, stworzona do mocowania na drzwiach i utrzymywania do 135 kg, może pomóc wam zrealizować zabawne i bardzo erotyczne nowe pozycje.

Deluxe Fantasy Door Swing można również łatwo włączyć do gry typu BDSM, jeśli również ją odkrywasz lub praktykujesz z partnerem.

Huśtawka erotyczna zawieszana na drzwi Deluxe Fantasy Swing Door

Vibe 4 Plus

Dzięki We Vibe 4 Plus pary mogą ją używać podczas stosunku, a nawet bawić się razem, gdy są rozdzielone. Zastanawiasz jak to możliwe? Cóż, mamy XXI wiek, więc oczywiście za pośrednictwem aplikacji na smartfony!

Możesz pozostać w kontakcie seksualnym, nawet gdy jesteście w różnych pokojach w domu lub nawet po drugiej strony globu. Można nosić We Vibe 4 Plus w dowolnym miejscu i czasie, a dzięki aplikacji na smartfony Twój partner może sterować nią i sprawiać Ci radość.

Niebiesko-biała zabawka erotyczna dla par sterowana telefonem Mamy Vibe 4 Plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *