Zimna pogoda wstrzymuje zabawy w sypialni

Życie seksualne wszystkich par cierpi każdej zimy, gdy owijają się ciepło, aby powstrzymać chłód w łóżku. Według sondażu przeprowadzonego przez jedną z firm ubezpieczeniowych w Wielkiej Brytanii, ponad połowa Brytyjczyków ubiera piżamę do łóżka, zamiast wskakiwać nago pod kołdrę.

Około 43 procent nie zdejmuje skarpet, 22 procent chodzi spać w ubraniach, a 15 procent kupuje bieliznę termoaktywną, aby ogrzać się w nocy. Nic więc dziwnego, że przy tych wszystkich dodatkowych warstwach 17 procent ludzi uważa, że ​​ich życie seksualne pogarsza się z powodu mrozów.

„Wygląda na to, że zimno sprawia, że wielu z nas zostaje zmuszonych do hibernacji pod kołdrą i zakładania dodatkowych warstw ubrań zamiast rozbierania się” – powiedział M.Greening, szef działu usług użyteczności publicznej w Gocompare.com.

Jednak seks może być tym, czego pary potrzebują, aby ogrzać swoje sypialnie bez konieczności wydawania większych pieniędzy na rachunki za gaz.

Być może Brytyjczycy powinni wziąć kilka wskazówek od zimowych olimpijczyków, którzy nie pozwolili, aby jakiś śnieg i mróz przeszkodził w uprawianiu seksu.

Przedstawiciele igrzysk rozdali na ostatniej imprezie 100 000 darmowych prezerwatyw rywalizującym sportowcom, aby mieć pewność, że chronią się podczas zabawy po zawodach.

Okazuje się, że część z nas, chodzi do łóżka zimą w skarpetach .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *