Żel nawilżający do zadań intymnych

Dyskutowałam swego czasu z moją ukochaną przyjaciółką. Jak to baby, temat rozmowy zszedł szybko na facetów i ich dziwne upodobania. A z facetów jeszcze szybciej zeszłyśmy na temat seksu.

Mówią, że tylko faceci o tym lubią rozmawiać. Nieprawda. Kobiety tez mają swoje potrzeby i lubią być zdobywane. A poza samym zdobywaniem i seksem lubią także jak faceci o tym rozmawiać. Koleżanka zwierzyła mi się, że ma problemy z suchością pochwy przy stosunku. To jest wbrew pozorom poważna sprawa.

Sprawdzanie dłońmi kleistości żelu
Nawilżające żele intymne przy suchości pochwy

Facet może tego tak nie postrzega ani tego tak nie odczuwa ale jeśli nie jest wystarczająco mokro to kobietę po prostu boli. A jak boli to i przyjemności nie ma. Poleciłam mojej kochanej koleżance wizytę w sex shopie i zakup dobrego żelu nawilżającego. Z dumą oznajmiłam jej, że to jest naprawdę świetny gadżet w łóżku.

Moja koleżanka na początku się trochę zmieszała i zapytała czy ja też mam taki problem. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam jej, że nie. Po chwili namysłu jednak zdecydowałam się jej opowiedzieć jak to u nas bywa. No więc tak. My, czyli ja i mój facet po prostu traktujemy żel nawilżający jako fajny dodatek. Sam moment wkładania go gdzie trzeba jest niesamowicie ekscytujący i podniecający dla nas obojga.

Mimo, że nie ma takiej potrzeby ani konieczności aby go używać to my po prostu się świetnie przy tym bawimy. Koleżanka potrzebowała chwili na przemyślenie tego wszystkiego a ja kontynuowałam mój wywód. Gdy chłopak wkłada do dziewczyny lub też na swój narząd owy żel to niby nic takiego. Ale z drugiej strony to może stanowić naprawdę świetne rozwinięcie gry wstępnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *