Zapomnij w Walentynki o romansowaniu i uprawiaj seks

Masz dość tandetnych misiów, słodkich laurek i kolacji przy świecach? Zapomnij o romansowaniu i ciesz się gorącym seksem w te Walentynki. Spójrzmy prawdzie w oczy, adoracja często i tak jest wymuszona. Czy naprawdę potrzebujesz płatków róży na łóżku, kiedy możesz rzucić się na nie i szaleć w pościeli?

Dlatego w tym roku nie kupuj upakowanych prezentów z czekoladkami, kwiatami i biżuterią, zamiast tego wybierz jadalny olejek do masażu, kajdanki i wibrator. Zamiast rezerwować stolik dla dwojga w eleganckiej restauracji, podaruj sobie i jej własny pyszny posiłek w domu i zaprezentuj się sam jako deser, z bitą śmietaną opcjonalnie.

Noc pełnej pasji zabawy może być tym, czego potrzebujesz, aby pokazać partnerowi, jak bardzo ci zależy, a może ponownie rozpalicie tę iskrę, która ma zwyczaj znikać od czasu do czasu. Gra wstępna jest niezbędna do oszałamiającego seksu, więc możesz zainwestować w wiele niegrzecznych gadżetów, takich jak graffiti do ciała, erotyczne DVD i świece feromonowe, aby wprawić was w dobry nastrój.

Możesz zacząć wieczór od gier dla dorosłych, takich jak Sex Casino i Foreplay Connect, napisać kilka sprośnych zdań, aby dać sobie nawzajem do wykonania lub użyć kostek do losowania pod numerami których będą życzenia niespodzianki z seksu, które trzeba będzie spełnić.

Lubisz się przebierać?

Wybierz coś seksownego, najlepiej w kolorze czerwonym jako podkreślenie wagi dla okazji, aby uwieść jeszcze bardziej swojego kochanka. Oczywiście bielizna jest świetna, ale dlaczego nie pójść o krok dalej i pozwolić sobie na małą grę fabularną? Możesz być gorącym chirurgiem, pyskatą sekretarką, pokojówką lub kochliwym kadetem wojskowym.

Kiedy w końcu ma dojść już do współżycia, spraw, żeby chwila ta była totalnie wybuchowa. On, np. może zawiązać jej oczy, założyć sobie wibrującą nasadkę na penisa, nałożyć na to wszystko mnóstwo bitej śmietany lub jadalnego lubrykantu… co z tym zrobić zależy już od was obojga.

A jeśli naprawdę chcecie płatków róży, zawsze możecie kupić pudełko Uwodzące Płatki Róży, które zawierają różne słowa, które możecie dopasowywać wzajemnie i pokazać swojemu kochankowi dokładnie to, czego chcecie.

Więc na co czekasz? Zaplanuj swój gorący wieczór i daj swojemu partnerowi/partnerce najlepszy prezent na Walentynki, jaki kiedykolwiek miał/miała.

Dziewczyna z chłopakiem w pościeli zaczyna miłosne igraszki
Chwile rozkoszy w walentynki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *