Zabawki erotyczne mogą uratować twoje małżeństwo

Małżonkowie, którzy odkrywają, że ich życie seksualne staje się nudne, mogą zawsze zainwestować w kilka zabawek dla dorosłych. Takie jest zdanie ekspertki T. Falany, która prowadzi własny sex shop w Nigerii. Twierdzi, że perwersyjne gadżety mogą pomóc utrzymać seksualną pasję przy życiu. Dla Daily Sun powiedziała, że otwartość na seks jest jednym z najlepszych sposobów na zrozumienie partnera i sprawienie, by małżeństwo było lepsze.

Pary powinny kupować zabawki erotyczne razem, a jeśli jedno z małżonków coś kupuje, powinno powiadomić o tym drugiego

Jeśli jeden z partnerów jest niechętny lub reaguje na to nerwowo, jest wskazane, aby zacząć od czegoś co nie zagraża dalszym konfliktom, może to być np. zmysłowy masaż z wykorzystaniem pachnących olejków, przed przystąpieniem do seksu a w późniejszym terminie powoli wprowadzać zabawki erotyczne, stwierdziła.

„Wiele osób przychodzi teraz do mnie po radę. Ludzie starsi ode mnie, którzy nie patrzą na to, że jestem młoda i sama. Czuję się szczęśliwa, kiedy mówią mi, że naprawdę pomogłam ich małżeństwom ”- powiedziała Falana.

Przeprowadzone w grudniu badanie przez naukowców z Indiana University ujawniło, że stosowanie zabawek erotycznych wiąże się z lepszym zdrowiem seksualnym. Wykazało też, że kobiety używające wibratorów częściej przechodzą regularne badania ginekologiczne.

Zabawki dla dorosłych pomogą małżonkom zabić rutynę i nudę w sypialni
Zabawki erotyczne na urozmaicenie małżeńskiego seksu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *