Zabawki erotyczne dla kochanków na odległość

Trudno jest być z dala od osoby, którą kochasz. Długie dni pracy i podróże służbowe są przeszkodami w większości relacji, ale niektóre pary stają przed dłuższymi wyzwaniami. Kiedy spędzasz miesiące w setkach – a nawet tysiącach – kilometrów od ukochanej osoby, wykorzystujesz z zadowoleniem każdą okazję, by poczuć się trochę bliżej niej.

Niezależnie od tego, czy jest to mały prezent w poczcie, nowe zdjęcie wysłane na Twój telefon, czy nawet zwykła wiadomość tekstowa z napisem „Myślę o tobie”, spotykasz się, aby pielęgnować te miłe chwile kontaktu, które wzmacniają twoją więź, gdy jesteś z dala.

Wpływ fizyczny

Znaczenie fizycznego dotyku i uczuć w związkach jest ogromne. Istoty ludzkie są zaprogramowane do reagowania na kontakt fizyczny jako część połączeń emocjonalnych. Niezależnie od tego, czy jest to uścisk ze zrozumieniem po ciężkim dniu, miłe przytulenie na sofie z miską popcornu przy ulubionym filmie, czy intymna pieszczota w łóżku, pragniemy dotyku tych, których kochamy. Dotyczy to zwłaszcza intymności seksualnej. Kontakt seksualny pobudza uczucie bliskości emocjonalnej i wzmacnia więź między partnerami. Oczywiście seks jest także ekscytujący sam w sobie, a pożądanie często rośnie, gdy zmniejsza się możliwość jego zaspokojenia.

Zaradne pary w związkach na odległość często wykorzystują technologię, aby pokonać dzielącą je fizyczną przepaść. Rozmowy telefoniczne i czaty wideo z pewnością mają swoje miejsce w życiu intymnym pary na odległość, ale są też zabawki erotyczne, które mogą pomóc w utrzymaniu bardziej namacalnego połączenia z partnerem, gdy jesteście razem.

Zabawki dla par

Ludzie często kojarzą zabawki erotyczne z zabawą w pojedynkę, ale niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o parach – szczególnie parach, które nie mają możliwości spędzania razem tyle czasu, ile by sobie życzyły. Te zabawki erotyczne mają na celu wzbudzanie uczucia bliskości, dając nieobecnemu partnerowi możliwość „bycia tam” w trakcie zabawy pomimo odległości, które dzielą ich od ukochanej osoby.

We-Vibe 4 Plus

We-Vibe 4 Plus jest przykładem idealnej zabawki, która pozwala parą bawić się na odległość. Jest wyposażony w aplikację na smartfony, która umożliwia jednemu partnerowi kontrolowanie wibracji, podczas gdy drugi partner używa zabawki. Korzystając z aplikacji, możesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji zdalnych i zaprogramować własne wzorce wibracji, zapewniając większą kontrolę nad wrażeniami, których doświadcza Twój partner. Wytrzymały akumulator ładowany przez USB pozwala na nawet trzy godziny pracy. Ponadto, kiedy Ty i Twój partner spędzacie noc w tym samym miejscu, możecie również z powodzeniem wspólnie korzystać z We-Vibe, dzieląc się rozkosznymi wibracjami.

Masażer miejsc intymnych dla kobiet -  We-Vibe 4 Plus

Zestaw Clone-A-Willy

Czasami pragnienie obecności partnera z tobą w łóżku na wyjeździe może być przytłaczająca. Jest kilka zabawek erotycznych, które dają Ci możliwość posiadania „część osoby” , bez względu na to, jak daleko jesteście od siebie. Zestaw Clone-A-Willy umożliwia stworzenie silikonowej kopii prawdziwego penisa, pozwalając jednemu partnerowi doświadczyć unikalnego rozmiaru i kształtu drugiego, gdy oryginalny penis i jego właściciel są daleko. W przeciwieństwie do oryginału, nowy Clone-A-Willy ma wkładkę wibracyjną, zapewniającą dodatkową zabawę podczas gry solo.

Zestaw Clone-A-Pussy - zestaw do odlewu penisa

Zestaw Clone-A-Pussy

Jego odpowiednik po kądzieli, Clone-A-Pussy, umożliwia parze wykonanie silikonowej repliki zewnętrznej części sromu kobiety do męskiej masturbacji. Obie te zabawki erotyczne pozwalają ludziom w związkach na odległość być „ze” swoim partnerem, nawet jeśli nie mogą być z nim, wzmacniając uczucie bliskości i więzi na dystans, który ich dzieli. Dodatkowo połączenie tych dwóch zabawek to świetna zabawa!

W naszym sklepie posiadamy wszystkie powyższe zabawki i wiele innych, które są idealne dla par – zarówno razem, jak i osobno. Odwiedź nasz katalog produktów online już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *