Wszystko o wibratorach – najpopularniejsze akcesoria erotyczne

Wibrator jest najpopularniejszym akcesorium do seksu, może być używany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Można je stosować do masażu, stymulacji dowolnych części ciała, a także do dodatkowej stymulacji seksualnej. Główną różnicą między wibratorami a dildami jest to, że wibratory są wyposażone w wibracje, pulsacje, ruchy obrotowe, a dilda są tylko produktem, który swoim kształtem, kolorem i rozmiarem naśladuje męski narząd płciowy w stanie wzwodu.

Zabawki wibracyjne do seksu nadają się do użycia w każdym dorosłym wieku: młodzi ludzie kochają nowe eksperymenty, a starsi ludzie lubią urozmaicać swoje życie intymne.

Sex wibratory można kupić w dowolnym kolorze i o różnych kształtach
Seks wibratory w różnych kolorach i kształtach

Wibratory są dwojakiego rodzaju: klasyczne i przypominające kształtem fallusa. Co więcej, ich funkcjonalność jest taka sama: wibracje, pulsacje, ruchy obrotowe.

Długość robocza wibratora może wynosić od najmniejszej (10–15 cm) do największej (30–35 cm). Średnica może być również różna – od 2,5 cm do 5 cm. Kształt wibratorów jest również różny: prosty, lekko wygięty, specjalnie wygięty w celu stymulacji punktu G. Ponadto wibratory mają różne powierzchnie: gładką, żebrowaną, z wypustkami czy z imitacją żył.

Materiały, z których wykonane są wibratory, są bardzo różnorodne:

 • polichlorek winylu (PCW) – gładki, twardy, zimny w dotyku, ale jednocześnie jeden z najtańszych.
 • higieniczna guma – bardziej elastyczna niż PVC, matowa powierzchnia, często stosowana w medycynie (lewatywy, podkładki grzewcze).
 • lateks – inaczej nazywany „realistycznym” – bardzo przyjemny w dotyku, elastyczny. Produkty lateksowe praktycznie nie różnią się od ludzkiej skóry. Pomimo dość wysokiej ceny jest bardzo świetna rzecz.
 • cyber ​​skóra to najbardziej delikatny i porowaty materiał, który jest bardziej delikatny i realistyczny niż zwykły lateks. Produkty z niego wykonane są droższe niż wibratory lateksowe, ale jakość mówi sama za siebie.
 • żel to miękki, elastyczny, bardzo elastyczny materiał o wysokiej przewodności cieplnej (szybko się nagrzewa i uzyskuje temperaturę ciała). Proponowane produkty są często o oryginalnych kształtach i dobre jakościowo.
 • silikon – inaczej nazywany jest „twardym żelem”. Bardziej sprężysty, ale w zasadzie ma takie same właściwości jak żel. Jest idealny do eksperymentalnych gier miłosnych.

Przygotowując wibrator do użycia, konieczne jest włożenie wymaganej liczby baterii lub naładowanie akumulatora i przestrzeganie biegunowości baterii we właściwej kolejności.

Seks wibratory to świetne urządzenia na samotne wieczory lub zabawę z Twoim partnerem
Wibrator dostarczy ci wiele zadowolenia

Instrukcje wibratora

 • przed użyciem wibratora należy umyć go ciepłą wodą z mydłem a także potraktować produkt środkiem antyseptycznym(lub specjalnym środkiem poślizgowym zawierającym te substancje.
 • używanie wibratora z prezerwatywą jest najbardziej higieniczne.
 • przed użyciem produkt należy posmarować intymnym lubrykantem lub żelem na bazie wody lub silikonu, aby uniknąć dyskomfortu lub urazów podczas seksu, ale w żadnym wypadku nie należy do tego celu używać różnych kremów, olejów roślinnych czy wazeliny.
 • po użyciu wibrator należy umyć ciepłą wodą z mydłem, ale bardzo ostrożnie, aby wilgoć nie dostała się do gniazda akumulatora.
 • nie trzeba parzyć ani gotować produktu.
 • wibrator musi być przechowywany w suchym miejscu, chronionym przed słońcem.

Wszystkie te produkty można kupić w dobrych sklepach erotycznych lub zamówić w sklepie internetowym z gadżetami dla dorosłych.

Dlaczego potrzebuję wibratora?

Rodzaje kobiecych wibratorów – wуbierz odpowiedni

Igraszki z zabawkami – wibratory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *