Wskazówki dotyczące odzieży skórzanej i fetyszowej

Zanurz się w odzieży skórzanej i fetyszowej

  1. Odzież fetysz to inwestycja. Wysokiej jakości odzież skórzana i lateksowa, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji, może służyć latami. Skóra i lateks to naturalne materiały i podobnie jak Twoja skóra, musisz czyścić i odżywiać swoje  fetysze,  aby zachować ich trwałość i teksturę.
  2. Wybierając strój, upewnij się, że jest on odpowiednio dopasowany, zwłaszcza na stawach. Obszary, które wydają się ciasne, rozciągną się, ale nie w najbardziej pochlebny sposób.
  3. Chusteczki oczyszczające zdziałają cuda na twoich fetyszach, tylko upewnij się, że są kompatybilne ze skórą lub lateksem. Unikaj ściernych środków czyszczących do skóry i olejów do lateksu. 
  4. Długotrwałe światło słoneczne uszkodzi zarówno skórę, jak i lateks, dlatego staraj się chronić swój fetysz przed słońcem przez długi czas. Nie zostawiaj ich w samochodzie ani nie pozwól im wisieć na zewnątrz do wyschnięcia.
  5. Skóra nie strzępi się jak inne materiały, więc możesz przyciąć ją tak, aby pasowała, nie martwiąc się o podwijanie. Chociaż skóra jest w ten sposób wszechstronna, lateksu nie należy ciąć bez specjalnego lateksowego narzędzia do cięcia.
  6. W przypadku lateksu nie ma czegoś takiego jak zbyt dużo lubrykantu.  Przed założeniem lateksu nasmaruj swoje ciało bezzapachowym, niesmakowym środkiem poślizgowym, aby materiał przesuwał się po ciele. Wieczorem pamiętaj, aby ponownie nanieść lubrykant bezpośrednio na lateks, aby materiał był chłodny i elastyczny.
  7. Nową skórę można rozbić środkiem do pielęgnacji skóry. Po prostu nałóż odżywkę dłońmi, nałóż i pozostaw do wyschnięcia. Do nowego lateksu użyj lubrykantu.  
  8. Perfumy, woda kolońska, lakier do włosów, olejek zapachowy , nikotyna i dym są szkodliwe dla twojego fetyszu. Te chemikalia i oleje szybko zużywają lateks i wysychają skórę, co prowadzi do pękania i rozdarcia.  
  9. Noszenie odzieży fetyszowej to ćwiczenie wytrzymałościowe. Czasami nie można tego wyciąć, a innym razem ubrania po prostu nie mogą już dłużej trzymać razem. Upewnij się, że masz zapasowy strój, aby zaoszczędzić sobie trochę wstydu.
  10. Po założeniu lateksu spłucz strój ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Po wyschnięciu posyp go obficie skrobią kukurydzianą po wewnętrznej i zewnętrznej stronie materiału, aby całkowicie wysuszyć go przed przechowywaniem. W przypadku skóry używaj odżywki do skóry, aby wyczyścić i nawilżać odzież.

nnn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *