Włosi nie są wcale tacy gorący w sypialni

Panuje powszechne przekonanie, że Włosi są królami i królowymi romansowania, więc ma sens stwierdzenie, że będą również gorącymi kochankami w sypialni, prawda? Źle. Według nowej ankiety przeprowadzonej przez firmę badawczą Nextplora, wynika, że ​​w rzeczywistości są dość staroświeccy, jeśli chodzi o seks.

Wykazano, że ponad połowa Włochów woli tradycyjny seks bez użycia zabawek erotycznych lub innych środków pomocniczych, takich jak smary i olejki do masażu. Tylko 16 procent próbowało wibrujących pierścieni, a 11 procent zastosowało żel stymulujący, aby urozmaicić zabawę. Być może najbardziej zaskakującym odkryciem było to, że tylko jeden procent Włochów używa wibratorów. Gdyby tylko wiedzieli, z czego rezygnują!

Wszystkie panie szukające włoskiego “ogiera”, który mógłby je zaspokoić, mogą być rozczarowane tymi wynikami. Ale nie rozpaczajcie – badania przeprowadzone w ubiegłym roku na uniwersytecie w Utrechcie wykazały, że chłopaki z Wielkiej Brytanii wytrzymują dłużej w łóżku niż ich europejscy odpowiednicy, więc lepszym rozwiązaniem może być poznanie kogoś, właśnie z tych okolic Europy.

Młoda brunetka baraszkuje w pościeli ze swoim facetem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *