Włączanie zabawek erotycznych do związku

Ponieważ seksualność jest jednym z kręgów każdego związku romantycznego, być może szukasz sposobu na polepszenie swojego. Świetnym sposobem na to może być włączenie zabawek erotycznych do swojego związku. Możesz się jednak zastanawiać, jak przedstawić ten pomysł swojemu partnerowi.

Zbadaj swoje opcje samodzielnie

Jeśli chcesz przekonać partnera, że ​​zabawki erotyczne poprawią Twój związek, pierwszym krokiem jest zdobycie jak największej ilości informacji na ich temat. Powinieneś mieć ogólne pojęcie o zabawkach, które najbardziej Cię interesują, zanim powiesz partnerowi na ten temat. Im więcej wiesz na ten temat, tym łatwiej będzie przekonać partnera, aby spróbował.

Wspomnij o oglądaniu / czytaniu o zabawkach erotycznych

Zabawki erotyczne są dość rozpowszechnione w dzisiejszym świecie. Niezależnie od tego, czy wchodzisz do sklepu wideo dla dorosłych, czy do sklepu z nowinkami w centrum handlowym, prawie na pewno zobaczysz je wszędzie wokół siebie. Wspomnienie o tym partnerowi to dobry sposób na swobodne poruszenie tego tematu. Następnie możesz zapytać go, czy zechce wypróbować zabawki erotyczne. Przedstawianie tego pomysłu jako czegoś, co Cię interesuje, powinno unikać sprawiania, że ​​Twój partner poczuje, że Twoje życie seksualne jest nieodpowiednie.

Idźcie razem na zakupy

Zakupy zabawek erotycznych mogą zbliżyć Ciebie i Twojego partnera do siebie, gdy zobaczysz, jakie masz opcje i spróbujesz określić, która zabawka lub zabawki będą dla Ciebie najlepsze. Robiąc wspólne zakupy, żadne z was nie musi czuć się niezręcznie w tym temacie. Tak długo, jak jesteś otwarty, zakupy pierwszej zabawki erotycznej mogą otwierać oczy.

Jeśli Ty i Twój partner nie jesteście zadowoleni z pomysłu zakupu zabawek erotycznych w sklepie z nowościami lub dla dorosłych, lepszym pomysłem są zakupy online. Podczas zakupów online możesz przeglądać zdjęcia i recenzje wszystkich możliwych zabawek erotycznych.

Możesz zdecydować, że chcesz zacząć od czegoś tak prostego jak wibrator lub wibrator. Chociaż wibratory są podobne, jeśli chodzi o wibratory, możesz uzyskać dildo jednostronne lub dwustronne . Aby używać tej zabawki razem, dwustronny dildo będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Ponieważ jest wyposażony w dwa wkładane zakończenia, przekonasz się, że powinien on zwiększyć przyjemność Tobie i Twojemu partnerowi w sypialni. Ogólnie rzecz biorąc, wibratory przynoszą więcej przyjemności w sypialni niż wibrator. Jeśli jednak twój partner waha się co do zabawek erotycznych, wprowadzenie ich do wibratora może być najlepszym pierwszym krokiem do tego, aby docenili tę opcję.

Podczas gdy wiele osób ma wrażenie, że wibratory są zaprojektowane wyłącznie dla przyjemności kobiet, prawda jest taka, że ​​wibratory są również świetne w zadowalaniu mężczyzn. Wielu mężczyzn cieszy się uczuciem wibratora na czubku penisa. Wibratory mogą również sprawiać przyjemność mężczyźnie masując jego mosznę i krocze, znajdujące się pomiędzy podstawą penisa a odbytem.

Istnieją inne zabawki, które możesz kupić, a które mogą być używane dla was obojga. Wybór zabawki zależy ostatecznie od tego, co lubicie oboje w sypialni. Każda zabawka, którą oboje możecie się bawić, jest właściwym wyborem. Możliwość eksperymentowania z kilkoma różnymi zabawkami, dopóki nie znajdziesz idealnej, może pomóc Twojemu partnerowi zobaczyć, jakie są zabawne i ile możesz z nimi zrobić.

Wprowadzenie tego do twojego związku to proces. Powinien obejmować kilka próbnych prób każdej nowej zabawki dla Ciebie lub Twojego partnera. Za pierwszym razem możesz nie być tak zrelaksowany, jak powinieneś, a to może negatywnie wpłynąć na to, jak bardzo lubisz to doświadczenie. Jeśli ty i twój partner wypróbowacie daną zabawkę kilka razy i nie zaczniecie się nią cieszyć, próbujcie dalej, aż znajdziecie tę właściwą.

Zacznij od małych zabawek

Zabawki takie jak wibratory to świetny pierwszy wybór, ponieważ są jednymi z mniejszych. Wibratory typu Egg to idealna zabawka do wprowadzenia do sypialni, ponieważ doskonale stymulują łechtaczkę. Dla kobiety, która może się wahać, jeśli chodzi o zabawki erotyczne, ten typ wibratora może być pocieszający. Wibratory Rabbit w sypialni również mogą sprawić kobiecie wiele przyjemności.

Oto kilka sposobów, w jakie oboje możecie skorzystać z małego wibratora :

  • używajcie go na zmianę i zobaczcie, jak bardzo podnieca jedno z was lub oboje
  • używaj go, gdy twój partner cię zadowala
  • osiągając punkt kulminacyjny w tym samym czasie (lub w ogóle, w jej przypadku)

Każda kobieta, która ma problemy z kulminacją podczas aktywności seksualnej, powinna zdać sobie sprawę, że wibrator może być odpowiedzią na wszystkie jej problemy. Kiedy stymuluje łechtaczkę i punkt G, kulminacja jest praktycznie gwarantowana.

Zrozumienie korzyści płynących z zabawek erotycznych

Jeśli jesteś kobietą i twój partner nie rozumie, dlaczego wibrator jest dla ciebie tak korzystny, Twoim zadaniem jest sprawić, by zrozumiał. Szczera rozmowa między tobą a twoim partnerem może wyjaśnić wszelkie błędne przekonania, że ​​używasz wibratora, ponieważ nie może cię zadowolić seksualnie. Im lepiej oboje zrozumiecie zalety zabawek erotycznych, tym łatwiej będzie zintegrować je ze swoim związkiem.

Wniosek

Każdy związek czasami wymaga doprawienia w sypialni. Większość par zgadza się, że zabawki erotyczne są najlepszym wyborem do rozgrzewki między prześcieradłami.

Wprowadzenie tych zabawek do związku powinno być wyzwalającym doświadczeniem. Swoboda eksperymentowania z różnymi zabawkami, dopóki nie znajdziesz tej, która najbardziej Ci się spodoba, pomoże Ci ponownie połączyć Ciebie i Twojego partnera, gdy Twoje życie seksualne zacznie być nieaktualne.

Dopóki ty i twój partner jesteście ze sobą szczerzy w tym temacie, zabawki dla dorosłych tylko poprawią wasz związek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *