Wiosenne porządki w swoim życiu seksualnym!

Po miesiącach mroźnej pogody wielu z nas nie może się doczekać wiosny. Gdy temperatura rośnie, a ptaki zaczynają śpiewać, wyjmij miotełkę i dobrze posprzątaj swój dom przed latem. Wiosna to czas na nowe początki, więc oprócz szorowania podłóg i odkurzania listew przypodłogowych, dlaczego nie zdmuchnąć pajęczyn z zakurzonego, starego życia seksualnego?

Podczas gdy niektórzy z nas mieli szczęście uprawiać wspaniały seks przez całą zimę, inni mogli pozwolić na to, aby ekstremalna pogoda spowodowała zamrożenie każdej akcji w sypialni. Zgadza się, poświąteczny kac i styczniowy blues mogą czasami sprawiać, że czujemy się tak seksowni jak mors, więc trudno się dziwić, że podniecenie jest ostatnią rzeczą, o której myślimy.

Na szczęście wiosna to świetny czas, aby wrócić na właściwe tory. Poprawa diety może być świetnym punktem wyjścia, ponieważ natychmiast da Ci więcej energii. Zrzucenie kilograma lub dwóch może również zwiększyć pewność siebie. Następnym razem, gdy będziesz w supermarkecie, zrezygnuj z czekolady, frytek i zimowych potraw, a zamiast tego zaopatrz się w świeże owoce i warzywa. Poszukaj ciekawych pomysłów na dania z tymi produktami, a dla truskawek i marchewki możesz znaleźć inne zastosowania!

Wspólnie wykonywane czynności zbliżają do siebie

Następnie, po zakończeniu przycinania żywopłotów w ogrodzie, możesz zając się również kosmetyką swoich narządów płciowych, ponieważ z pewnością wprawi Cię to w odpowiedni nastrój, zwłaszcza jeśli zainwestujesz również w seksowną nową bieliznę. Być może dobrym pomysłem będzie kupno zupełnie nowej pościeli i świec zapachowych, aby rozjaśnić swoją sypialnię i uczynić ja bardziej kuszącym miejscem. A jeśli potrzebujesz dalszej inspiracji, zawsze możesz zainwestować w zabawki erotyczne, aby dodać więcej pikanterii!

Oczywiście możesz nie pomyśleć, że sprzątanie i seks idą w parze, ale w rzeczywistości badanie przeprowadzone na ponad 7 000 par w USA wykazało, że ludzie, którzy częściej sprzątają, podejmują więcej działań w łóżku.

Naukowcy zasugerowali, że „przebojowy” charakter tych, którzy wykonują więcej prac domowych, skłania ich do większej energii w innych obszarach, w tym w sypialni. Więc na co czekasz? Wiosna jest tuż za rogiem, wykop swoje ogrodniczki i gumowe rękawiczki, dołącz do tych ptaków i pszczół i ruszaj szybko na porządki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *