Wibratory powiązane z lepszym zdrowiem

Dobre wieści dziewczyny – korzystanie z wibratora jest dla Ciebie dobre! Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Indiana korzystanie z zabawek erotycznych wiąże się z lepszym zdrowiem seksualnym. Okazało się, że 53 procent kobiet w wieku od 18 do 60 lat korzystało z wibratora, z czego prawie jedna czwarta zrobiła to w ostatnim miesiącu.

Okazało się, że kobiety, które mają przyjaciół zasilanych bateryjnie, częściej przechodzą regularne badania ginekologiczne. Są również bardziej skłonne do częstych samokontroli. Ponadto korzystanie z zabawek erotycznych ma pozytywny wpływ na satysfakcję seksualną, ponieważ fanki wibratorów zgłosiły, że czuły się bardziej pobudzone i miały lepsze orgazmy podczas seksu.

Ale nie tylko kobiety mogą korzystać z zabawek erotycznych. Spośród pytanych mężczyzn prawie 45 procent stwierdziło, że w pewnym momencie włączyli wibrator do swoich czynności seksualnych. Znów okazało się, że ci, którzy używali zabawek seksualnych, częściej uczestniczą w zachowaniach promujących zdrowie seksualne i cieszą się większym pożądaniem seksualnym i ogólną satysfakcją.

To dobra wiadomość dla tych, którzy umieszczają wibratory na szczycie ich świątecznej listy życzeń! Według MyVoucherCodes.co.uk zabawki erotyczne są najbardziej poszukiwanym prezentem w tym roku, przed ubraniami, artykułami elektrycznymi i biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *