Wibratory, a nie mężczyźni, zdobywają teraz drewno

Zawsze jest miłą niespodzianką, gdy męska połowa pokazuje, że ma członka twardego jak „drewno”, ale teraz zabawki erotyczne mogą pochwalić się tymi samymi referencjami. Amerykański producent najwyraźniej rozwinął działalność, wprowadzając na rynek pierwszy drewniany wibrator na świecie.

Pod trafnie nazwaną marką Treeze urządzenie będzie posiadało wszystkie zwykłe funkcje, a także stanie się wolne od ftalanów, hipoalergiczne, nieporowate, wodoodporne i, co najważniejsze, wolne od ewentualnych drzazg.

Zabawka została opracowana przy użyciu unikalnego materiału hybrydowego z drewna i uretanu, który według jej twórców jest nie tylko bardziej przyjazny dla środowiska, ale także bardziej higieniczny. Substancje chemiczne, takie jak ftalany, wykorzystywane w produkcji zabawek erotycznych, są powiązane z niektórymi chorobami, które Treeze ma nadzieję wykluczyć.

Przejście na zielony rynek jest dużym rynkiem wzrostu, a teraz wydaje się, że ten trend przeniknął do branży zabawek dla dorosłych, co będzie dobrą wiadomością dla świadomych ekologicznie konsumentów.

Jeśli więc następnym razem zdecydujesz się zaktualizować swoją perwersyjną kolekcję o ten model, nie musisz się już później, gdy ci się znudzi, martwić jego utylizacją i szukaniem recyklingu zabawek erotycznych za pośrednictwem programów internetowych. Upewnij się tylko, że wyrzucając go do kosza, wyjęłaś z niego baterie i tyle.

Drewniany wibrator w oryginalnym opakowaniu ze sklepu
Drewniany wibrator dla kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *