Użyj odpowiedniego smaru, aby twój wibrator był przyjemniejszy

Jeśli zdecydowałeś się kupić  wibrator,  aby podkręcić skwierczenie w sypialni, podjąłeś mądrą decyzję! W rzeczywistości, kiedy kupujesz wibrator dla siebie lub cieszysz się nim ze swoim partnerem, często może to prowadzić do większego seksu.

Większość kobiet uważa, że ​​orgazmy wymagają określonej ilości czasu i energii, nawet jeśli odczuwają pożądanie seksualne, a wibratory mogą być bardzo pomocne. Czasami możesz napotkać suchość pochwy, więc będziesz musiał użyć trochę lubrykantu. Więc jaki rodzaj lubrykantu uprzyjemni użytkowanie wibratora? Przyjrzyjmy się dokładniej, jakie rodzaje smarów są dostępne i jak zwiększą przyjemność korzystania z wibratora.

Różne rodzaje smarów

Naturalne lubrykanty 

Tego typu lubrykanty są hipoalergiczne, na bazie wody i są bardziej naturalnym wyborem. Mają również zrównoważone pH, dzięki czemu są przyjazne dla organizmu kobiety i nie powodują infekcji drożdżakowych. Dostępny jest asortyment naturalnych lubrykantów, a ulubionym wśród wielu użytkowników jest  Smooth and Slick .

Smary rozgrzewające 

Są one prawie zawsze na bazie wody (rzadko na bazie krzemu i nigdy na bazie oleju). Przeczytaj specyfikacje produktu, ponieważ będziesz potrzebować rozgrzewającego lubrykantu na bazie wody do użytku z wibratorem. Te lubrykanty rozgrzewają się podczas użytkowania i powodują mrowienie w pochwie. Ulubione to Climate Bursts,  Hot Pink , ID Pleasure, Wonderland i Coco Licious.

Smakowe Smary 

Zawsze na bazie wody, aromatyzowane lubrykanty mogą ożywić akcję u Ciebie lub Twojego partnera. Pamiętaj, aby dokładnie umyć po użyciu tych smarów, ponieważ ponieważ są aromatyzowane, zwykle zawierają substancje słodzące, które mogą powodować infekcję drożdżową.

Smary na bazie krzemu 

Do zabawek nie należy używać smarów na bazie silikonu , więc nie należy ich rozważać przy zabawie wibratorem. Mogą być używane z prezerwatywami.

Smary na bazie oleju

Podobnie jak w przypadku smarów na bazie silikonu, smary na bazie oleju nigdy nie powinny być używane z zabawkami. Nie powinny też być używane z prezerwatywami.

Zabawki erotyczne w naszym sklepie

W naszym sklepie dążymy do poprawy i ulepszenia życia seksualnego naszych klientów. Jak widać, istnieje kilka różnych opcji, jeśli chodzi o smary. Pamiętaj, aby wybrać lubrykant na bazie wody do użytku z wibratorem i innymi zabawkami erotycznymi. Niezależnie od smaru na bazie wody, który wybierzesz na swój wyjątkowy czas z  wibratorem  , samodzielnie lub z partnerem, używanie wibratora może być świetnym sposobem na głębsze połączenie i cieszenie się wspaniałymi orgazmami.

jlk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *