Uprawiaj seks w ciągu dnia, aby pokonać senność po orgazmie

Od lat kobiety zastanawiają się, dlaczego ich mężczyźni nie mogą pozostać aktywni wystarczająco długo, aby cieszyć się rozmową, a nawet przytulić się po seksie. Naukowcy starali się wyjaśnić to zjawisko w kategoriach fizjologicznych, mówiąc nam, że gdy mężczyzna osiąga punkt kulminacyjny, uwalniany jest koktajl hormonów, z których niektóre są związane ze snem i relaksacją, powodując jego wyciszenie.

To może nie być nic szczególnego, ale nadal może sprawić, że kobieta poczuje się sfrustrowana i niedoceniona, gdy ich partner odpłynie natychmiast po stosunku. Aby rozwiązać problem i upewnić się, że lubisz popołudniowe pieszczoty, sexpert Rowan Pelling zaleca uprawianie seksu poza sypialnią lub w środku dnia.

„Spróbuj kochać się na podłodze lub w łazience z już nalaną pełną wanną – wtedy absolutnie sensowne jest, że będziecie się kąpać i rozmawiać ze sobą” – mówi.

Ciesząc się odrobiną szaleństwa w ciągu dnia lub w mniej przewidywalnych miejscach, pomożesz również utrzymać pasję w waszym długotrwałym związku i powstrzymać seks przed zbytnią rutyną.

Dziewczyna z chłopakiem w łóżku. On już prawie przysypia a ona ma jeszcze ochotę na więcej zabawy
No tak jak zwykle – zasypia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *