Umacnianie naszych relacji – randka seksualna

Seks randka może przywrócić blask Twojemu romantycznemu związkowi. Kiedy seks staje się nudny i rutynowy, nadszedł czas, aby wstrząsnąć. Świetnym sposobem na to jest spojrzenie na siebie w zupełnie nowym świetle. Można to zrobić na kilka sposobów.

Spotkaj się w barze

Aby przywrócić romans w swoim związku, poświęć jedną noc, aby cofnąć się w czasie. Odtwórzcie spotkanie po raz pierwszy. Bez względu na to, gdzie się spotkaliście, wypróbowaną i prawdziwą metodą rozpalania miłości jest to, że jedno z was wybiera drugiego w barze.

Jeden z was pojawia się przy wybranym przez siebie barze i siada sam. Drugi czeka przez pewien czas, a potem się pojawia. Jeden z was zaczyna rozmawiać z drugim, jakbyście nigdy się nie spotkali. Następnie proponujesz zamówić im drinka. Kiedy skończysz, prawdopodobnie będziesz w nastroju, by wrócić do domu i uprawiać niesamowity seks. Jeśli powrót do domu wydaje się nieprzewidywalna wiosna w pokoju hotelowym, to całe doświadczenie wydaje się znowu świeże i nowe. To najczęstszy sposób na randkę seksualną.

Wziąć urlop

Ponieważ seks jest zwykle przyjemniejszy, gdy jesteś poza domem, rozważ wspólne wakacje. To, dokąd się wybierasz, nie ma tak dużego znaczenia, jak to, jak się czujesz, kiedy tam jesteś. Ucieczka od presji i obowiązków domowych może zdziałać cuda, aby wzmocnić związek.

Po przybyciu na miejsce zamelduj się w hotelu i rozpakuj… zwłaszcza, jeśli przyniosłeś tylko bieliznę i zabawki erotyczne . Zamknij drzwi swojego pokoju hotelowego, otwórz butelkę szampana i ciesz się ideą bycia razem, bez niczego, co mogłoby rozpraszać któregokolwiek z was. Seks na randce podczas wakacji powinien wykorzystać wszystko, co masz w swoim pokoju hotelowym. Jacuzzi to świetne miejsce, aby ponownie rozpalić w sobie pasję.

Nawet jeśli w Twoim pokoju nie ma jacuzzi, znajdź kreatywne sposoby na ponowne połączenie seksualne. Może to oznaczać zamawianie jedzenia przez obsługę pokojową i czułe karmienie się nawzajem. Każdy pokarm będący naturalnym afrodyzjakiem to doskonały wybór.

Wypróbuj nowe zabawki erotyczne i pozycje

Niezależnie od tego, gdzie odbywa się Twoja randka, jest to idealny czas na wprowadzenie zabawek erotycznych i / lub pozycji, których wcześniej nie próbowałeś. Czasami wystarczy, aby zrestartować swoje życie seksualne i odzyskać euforię seksu z nowym kochankiem.

Ponowne połączenie się w sypialni polega na zaufaniu sobie nawzajem i umożliwieniu partnerowi dostrzeżenia swoich słabości. Coś tak prostego, jak stały kontakt wzrokowy i pozycja, w której można się w pełni widzieć, mogą mieć ogromne znaczenie.

Aby jakikolwiek długotrwały związek był gorący i ciężki w sypialni, musisz próbować nowych rzeczy. Im więcej nowości wprowadzisz do swojego życia seksualnego, tym bardziej satysfakcjonujący będzie Twój związek.

Duchowe połączenie

Jest coś do powiedzenia na temat stania się bardziej duchowym w celu ożywienia seksu. Najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie tego jest jak najwolniejsze poruszanie się w sypialni. Otrzymanie masażu całego ciała od partnera może uczynić to doświadczenie bardziej zmysłowym. Po masażu ciała należy jak najdłużej spędzać czas na wzajemnym pobudzaniu.

Jednym ze sposobów na przedłużenie podniecenia jest użycie odpowiedniej pozycji seksualnej. Możesz to zrobić, siedząc na kolanach partnera i obejmując go nogami. Kiedy wasze ciała poruszają się razem, poczujecie się bardziej połączeni. Pomaga również nadal patrzeć na siebie. Jeśli oboje weźmiecie głęboki oddech i skupicie się na sobie, seks stanie się znacznie bardziej intymny.

Wnoszenie zabawek erotycznych do sypialni, aby urozmaicić romans, wymaga różnych zabawek, które możesz wypróbować razem. Rozważ zakup zestawu zabawek erotycznych, aby poznać dostępne opcje.

Wibratory zdalne i nie-zdalne są jedną z najbardziej podstawowych zabawek erotycznych, ale mogą też być najbardziej satysfakcjonujące. Podczas gdy wibratory zdalne są generalnie przeznaczone dla par, które są fizycznie oddzielone, możesz ich używać razem w sypialni. Możesz na zmianę sterować pilotem. Może to pomóc wam obu odkryć doznania, które mogą przywrócić popęd seksualny na wyższy poziom.

Wniosek

Utrzymywanie zdrowego seksualnie związku to coś, nad czym musisz nieustannie pracować. Jako para chcecie znaleźć nowe sposoby na wzajemne podniecenie. Seks randka pozwala to zrobić i daje Ci coś, na co możesz się doczekać. Często może to być bilet do przywrócenia intymności w związku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *