Tommy Gunn Cyberskin Penis Extension Toy Recenzja

Podczas gdy większość kobiet zgadza się, że „większy nie zawsze jest lepszy”, wciąż jest coś do powiedzenia o długim, grubym penisie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było kochać się z ogromnym członkiem, The Tommy Gunn Cyberskin Penis Extension to praktyczna i niedroga odpowiedź. Nazwany na cześć samej gwiazdy porno, zapewnia dodatkową długość i obwód, o ile chcesz – na końcu dawania lub otrzymywania!

Wskazówki dotyczące używania wzmacniacza penisa

Kiedy używasz zabawki do przedłużania penisa po raz pierwszy, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Po pierwsze, chociaż nie ma nic złego w pragnieniu więcej, istnieje dobry i zły sposób poruszania tego tematu z drugą połówką (zwłaszcza jeśli jesteś kobietą pytającą mężczyznę).

Jeśli nie możesz się doczekać wypróbowania przedłużenia penisa Tommy’ego Gunna Cyberskina, zrób wszystko dla swojego partnera. Pogłaskaj jego ego, daj im znać, jak niesamowity byłby to zwrot i pozostań otwarty na uczciwą dyskusję o fantazjach.

Pamiętaj, aby używać dużej ilości smaru z zabawką do przedłużania penisa – zwłaszcza Tommy Gunn. Niektóre pary zauważyły, że dostosowanie się do obwodu zabawki zajmuje trochę czasu i musisz być dobrze nasmarowany i bardzo napalony, aby móc ją wziąć.

Tommy Gunn Cyberskin Penis Extension: Szczegóły

Nie znajdziesz lepszego, bardziej realistycznego dildo niż przedłużenie penisa Tommy Gunn Cyberskin. Nie pomyl jego elastycznego materiału z cienkim materiałem – po włożeniu penisa do wewnętrznej komory zablokuje się na miejscu z silnym ssaniem.

Za duży? Ta zabawka do przedłużania penisa może być przycięta w celu niestandardowego dopasowania.

Bez względu na rozmiar, na jaki się zdecydujesz, z pewnością będzie zadowolona z tego gigantycznego, żylastego penisa, który czuje się jak twój. Tommy Gunn rozgrzewa się do temperatury ciała i działa równie dobrze w wodzie.

Nie jest potrzebna instrukcja obsługi – wystarczy oderwać trzon zabawki, włożyć penisa, aby dobrze przylegał, i w razie potrzeby odciąć nadmiar długości zabawki. Jeśli chodzi o specyfikacje, oto, co musisz wiedzieć:

  • Szerokość zewnętrzna: 2,07 cala
  • Długość zewnętrzna: 8,73 cala
  • Szerokość wewnętrzna: 1,25 cala
  • Długość wewnętrzna: 6,50 cala

Sex shop

Czy masz więcej niż 6,5 cala? Jeśli tak, zagramy dla Ciebie na najmniejszych skrzypcach świata! Jednak z całą powagą nie martw się. sex shop oferuje szeroki wybór przedłużaczy penisa, wszystkie z naszą gwarancją satysfakcji.

I nie stresuj się pomysłem gigantycznego koguta pojawiającego się na wyciągnięcie ręki – wysyłka jest zawsze dyskretna. Kup replikę penisa Tommy’ego Gunna, a otrzymasz więcej niż zabawkę do przedłużania penisa. Spełnisz jej fantazje. Niezależnie od twojego wzrostu, to znak prawdziwego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *