Testuj matematykę, aby przyciągnąć mężczyznę

Kobiety często mówią, że mniej daje więcej efektu, jeśli chodzi o popisywanie się ciałem, ale wszyscy wiedzą, że pokazanie trochę ciała jest pewnym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Teraz naukowcy udowodnili, że aby zmaksymalizować postrzeganie kobiet u facetów, kobiety powinny pokazywać dokładnie 40 procent swojego ciała – donosi Daily Mail.

Naukowcy z University of Leeds doszli do swoich wniosków, obserwując zachowanie kobiet w nocnym klubie i oglądając, co mają na sobie. Okazało się, że mężczyźni podchodzili dwa razy częściej do tych kobiet które odkrywały około 40% swojej skóry ale nie mniej ani nie więcej.

Kobiety lubią pokazywać swoje ciało a mężczyźni lubią je oglądać

„Więcej niż 40 procent to sygnał dla mężczyzny wskazujący na ogólną dostępność i przyszłą niewierność” – wyjaśnił psycholog Colin Hendrie. „Pokaż trochę nogi, pokaż trochę ramienia, ale nie więcej.”

Dla tych, które chcą testować tę matematykę na sobie – ramię liczy się za dziesięć procent, podczas gdy nogi stanowią 15 procent. Ale jeśli pokażesz już cały tułów to zaszłaś już za daleko, ponieważ najwyraźniej liczy się to na 50 procent skóry.

Jednak aby naprawdę wywrzeć dobre wrażenie, pomocne może być jedzenie dużej ilości owoców i warzyw. Naukowcy z St Andrews University odkryli niedawno, że kaukascy mężczyźni i kobiety o różowej lub złotej poświacie skóry są bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Naukowcy jednogłośnie twierdzą, że dieta bogata w owoce i warzywa jest lepszym sposobem na osiągnięcie tego wyglądu niż opalanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *