Ten film pokazuje, że seks powyżej pięćdziesiątki może być również gorący

To skomplikowane (ang. It’s Complicated) − to amerykańska komedia romantyczna z 2009 roku napisana i wyreżyserowana przez Nancy Meyers, z Meryl Streep, Alekiem Baldwinem i Steve’em Martinem w rolach głównych. Film obecnie obala powszechny mit, że seks po 50. roku życia nie jest po prostu seksowny.

W „To skomplikowane” Meryl Streep i Alex Baldwin grają rozwiedzioną parę w średnim wieku, która rozbudza romans po dziesięciu latach od swojego rozstania. Angażują się w gorący romans za plecami swoich drugich połówek, odsłaniając zmarszczki i nie pierwszej młodości już ciała w odświeżająco nieskrępowany sposób.

Zaraz po premierze, w artykule dla Daily Mail dziennikarka L. Chunn powiedziała, że ​​film z pewnością spodoba się pięćdziesięciolatkom takim jak ona, które wiedzą, że seks poprawia się z wiekiem.

„Dopiero kiedy wyszłam z kina ze szczerym uśmiechem na twarzy, zdałam sobie sprawę, jak rzadko zdarza się widzieć na ekranie takie rzeczy jak ciało w średnim wieku, takie jak moje, wystające spod prześcieradła w trakcie seksu” – napisała.

Przed premierą filmu Meryl Streep powiedziała, że ​​ze względu na swój wiek nie będzie wcale unikała filmowania scen seksu. 60-letnia wtedy aktorka stwierdziła, że ​​seks między dwojgiem starszych osób, na ekranie będzie przedstawiony w sposób jak najbardziej „autentyczny” i zarazem “ekscytujący” dla widza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *