Teksty walentynkowe stają się sprośne

Walentynki mogą być sprzedawane jako romantyczne święto miłości, ale dla wielu osób jest to również okazja do urozmaicenia. Według nowej ankiety, 14 lutego pojawia się wiele sprośnych wiadomości tekstowych, gdy pary opowiadają sobie nawzajem swoje najgłębsze pragnienia.

W XXI wieku jedna piąta Brytyjczyków unika wręczania tradycyjnych listów i zamiast tego wysyła SMS-y, e-maile i kartki pocztowe z okazji Walentynek. Niektórzy wysyłają również ukochanej osobie wiadomość za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Ale nie będą to oklepane wersy, które wysyła większość. Jedna czwarta komunikujących się cyfrowo planuje wysłać wyraźną wiadomość do swojego partnera 14 lutego.

Według pary profesorów socjologii dr. Peppera Schwartza z University of Washington pary, które mają już za sobą sporą liczbę uroczystości walentynkowych, spędzonych razem, mogą używać seksownych wiadomości tekstowych, aby utrzymać między sobą przy życiu iskrę namiętności.

Coraz więcej osób po 50. roku życia wysyła sprośne SMS-y do swoich partnerów i twierdzi, że może to być świetny sposób na „uruchomienie hormonów”.

Kobieta szepcze do ucha swojemu mężczyźnie sprośne życzenie walentynkowe
Intymne życzenie walentynkowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *