Sztuczne pochwy i masturbatory – zapewnij sobie stały seks

Sztuczna pochwa i masturbator to urządzenia naśladujące żeńskie narządy płciowe o różnych formach (od najprostszych do super realistycznych) wykonane z różnych materiałów (silikon, cyber silikon, lateks), z wibratorem lub bez niego. Pochwy mogą być razem z odbytem lub oddzielne. Tak samo można zakupić samą imitację odbytu.

Za pomocą pochwy każdy mężczyzna będzie w stanie zapewnić sobie stały seks, być może taki, którego nie miał od dawna. A doznane odczucia nie będą wcale mniejsze niż te doznane od prawdziwej dziewczyny z powodu wszelkiego rodzaju miękkich wypustek i dodatków imitujących te miejsce. Męski penis poddawany jest aktywnemu masażowi, a mężczyzna otrzymuje nieziemską przyjemność, która kończy się silnym orgazmem.

Masturbator naśladujący damski odbyt
Imitacja żeńskiego odbytu

Każda sztuczna pochwa ciasno otacza członka, sprawiając, że mężczyzna drży z przyjemności, wyobrażając sobie młodą, seksowną dziewczynę.

Nawiasem mówiąc, są to bardzo ciekawe i przydatne gadżety dla młodych mężczyzn. Mogą je kupić osoby, które dopiero zaczynają poznawać żeńskie narządy płciowe, mają zamiar rozpocząć życie seksualne i chcą wypróbować masturbatora, aby podszkolić swoje umiejętności seksualne a pierwsze doświadczenie z tym związane nie było pełne wpadek. Oczywiście można korzystać z usług starszych partnerek, ale niestety bardzo często są to zwykłe prostytutki, od których można nabawić się wiele kłopotów (na przykład choroby przenoszone drogą płciową). Tak więc, drodzy młodzi panowie, pomyślcie o tych zabawkach i uczyńcie wasze życie seksualne ciekawszym, zbierając przy tym cenne doświadczenia.

Realistyczny odlew waginy
Odlew waginy

Odmiany masturbatorów i sztucznych pochw:

Realistyczna pochwa to produkt uzyskiwany z formy pozyskiwanej z odlewu pochwy prawdziwych kobiet. Istnieją różne rodzaje realistycznych wagin: z odbytem lub bez, z wibratorem lub bez wibratora, o różnych kształtach i rozmiarach;

Sztuczna pochwa z wibracjami to symulator żeńskich narządów płciowych z mechanicznymi ruchami naśladującymi ruchy prawdziwej pochwy;

Masturbator – może być z wibracjami, które po zastosowaniu przyniosą dodatkową stymulację narządów płciowych. W zależności od modelu masturbator może mieć prosty/zwykły otwór lub może posiadać w środku również wiele nierówności i zwężeń, itp, których dotykanie zapewnia dodatkową stymulację prącia.

Symulator seksu oralnego – w postaci ust kobiecych lub męskich, może być wyposażony w język, a także wibrator i mechanizm ssania. Wykonane z lateksu lub super realistycznej cyberskóry.

Odlew ust z silikonu do masturbacji oralnej
Realistyczne usta

Wskazówki dotyczące korzystania ze sztucznych wagin i masturbatorów:

  • Przed użyciem produkt należy poddać działaniu środka antyseptycznego (na przykład miramistyny, chlorheksydyny lub żelu zawierającego te substancje), a także umyć sztuczną pochwę ciepłą wodą z mydłem;
  • Najbardziej higieniczne zastosowanie produktu to użycie prezerwatywy;
  • Przed użyciem konieczne jest nasmarowanie intymnych części ciała zaangażowanych w penetrację pochwy za pomocą dowolnego intymnego żelu na bazie wody, aby uniknąć obrażeń lub otarć błony śluzowej;
  • Po użyciu pochwy lub masturbatora należy umyć produkt ciepłą wodą z mydłem;
  • Produkty wykonane z cyber-silikonu po umyciu muszą zostać wysuszone i przed dłuższym przechowywaniem natarte talkiem;
  • Należy ostrożnie myć produkty jeśli są zasilane bateriami, aby woda nie dostała się do wewnątrz komory zasilania;
  • Nie zaleca się czyszczenia produktu alkoholem i mycia bardzo gorącą wodą.
Odlew pochwy i odbytu sterowany pilotem
Replika odbytu i pochwy sterowana pilotem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *