Sześć pierścieni na penisa, które zapewnią ci rozkosz

Może się to wydawać głupie, jeśli nigdy tego nie próbowałeś, ale pierścień na penisa nie jest nowatorską zabawką erotyczną. Nie tylko może zintensyfikować twój orgazm, ale może faktycznie pomóc go opóźnić, jeśli zdarzyło Ci się, że przychodziłeś zbyt szybko. Poza nauczeniem się, jak bezpiecznie używać pierścienia na penisa, nie ma w tym nic więcej!

Krótkie wprowadzenie do pierścieni koguta

Jeśli chodzi o pierścienie na penisa , rozmiar ma znaczenie – szczególnie, gdy przechodzisz od niedrogich gumowych pierścieni do metalu lub skóry. W rzeczywistości nowicjusze mogą zdecydować się na regulowany pierścień, aby ułatwić noszenie. Zakładając pierścień na penisa, upewnij się, że jesteś wiotka lub częściowo wyprostowana – nie czekaj, aż będziesz twardy. Niektóre pierścienie są przeznaczone tylko na trzon, inne na jądra i penisa. Po prostu załóż go. Powinien być bezpieczny, gdy jesteś miękki, ale nie za ciasny, gdy masz erekcję. Powiększenie penisa jest normalne (w rzeczywistości jest to główna zaleta), ale nie powinien wyglądać na nienormalnie spuchnięty. Natychmiast zdejmij pierścień penisa, jeśli wystąpi ból, utrata czucia, podrażnienie skóry, uczucie zimna w prąciu itp.

Rozumiesz? Dobry. Oto, czego można się spodziewać po pierścieniu na penisa.

  • Trudniejsze erekcje. Czy kiedykolwiek byłeś bardzo trudny? Pierścienie na penisa cię tam doprowadzą.
  • Większy penis. To oczywiście tymczasowe, ale wątpimy, żebyś narzekał.
  • Dłuższy seks. Ponieważ ogranicza przepływ krwi do trzonu, pierścień typu c opóźni Twój orgazm.
  • Silniejsze orgazmy. Zwiększone oczekiwanie w połączeniu ze zwiększonym gromadzeniem się krwi oznacza wybuchowe Os.
  • Najlepsze pierścienie kogutów dla lepszych orgazmów

Bezprzewodowy pierścień wibracyjny Rockin Rabbit – idealny dla hetero par, które uwielbiają jednoczesne orgazmy. Zawiera dwa wyjmowane wibracje, które stymulują jej łechtaczkę i odbyt, jednocześnie dając ogromną przyjemność z nacisku pierścienia na penisa.

Ring O Super-elastyczny żelowy pierścień erekcyjny – Potrzebujesz praktycznego pierścienia na penisa? Nie szukaj dalej niż elastyczny żelowy pierścień erekcyjny. Występuje w różnych kolorach i pasuje do większości penisów, nie będąc zbyt ciasnym. W cenie 1,99 USD naprawdę nie możesz się pomylić.

Optimale Rechargeable Vibrating C Ring – Wiemy, że uwielbiasz zadowalać swojego kochanka tak samo, jak lubisz wysiadać . Dobrze? Co za stand-up! Zainwestuj w wibrujący pierścień koguta i doświadcz jednocześnie siedmiu prędkości wibracji, pulsacji i eskalacji. Jest nawet wodoodporny.

Wibrujący pierścień z efektem migotania jednym przyciskiem – Dyskrecja to tutaj nazwa gry. Flicker jest mały, ale potężny, dzięki czemu jest idealną zabawką erotyczną dla pary na następne wakacje (lub romantyczną noc). Noś go na penisa i jądra, aby uzyskać maksymalny nacisk.

Je Joue Mio Rechargeable C Ring 5 Wibracje – Wspaniałą rzeczą w Je Joue Mio jest to, że możesz go założyć, gdy jest twardy – po prostu użyj lubrykantu na bazie wody. Posiada pięć różnych wzorców wibracji – z których wszystkie są ciche – o szerokim zakresie intensywności. Elegancka estetyka też!

Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage – Chociaż wydaje się, że jest to zabawka erotyczna dwa w jednym, tak naprawdę bardziej przypomina cztery w jednym. Nie tylko będzie stymulować partnera z pięcioma różnymi prędkościami, ale także wibruje czubek penisa przy każdym pchnięciu, podczas gdy dwa mocne pierścienie działają hamująco na przepływ krwi. Whoa!

Oferta sex shopu

W sex shopie wiedza, że pierścienie na penisa mogą zwiększyć przyjemność dla obojga partnerów i że najlepsze pierścienie typu c niekoniecznie są najdroższe… szczególnie dla początkujących. Więc zacznij powoli i baw się dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *