Stymulatory analne i korki: seks zabawki dla odważnych

Porozmawiamy o najpopularniejszych urządzeniach wykorzystywanych w tego rodzaju seksie.

Korki, kulki, koraliki

Korki analne (zatyczki) są zaprojektowane w celu uzyskania lepszego kontaktu podczas seksu klasycznego poprzez umieszczenie ich w odbycie i uzyskanie dodatkowej przyjemności w stymulowaniu okolicy odbytu, a także dla początkujących osób, które chcą spróbować stymulacji odbytu, łatwo i bezboleśnie rozciągają mięśnie odbytu przed seksem. Istnieją różne typy i formy, z wibracjami i bez wibracji, każdy może wybrać indywidualnie odpowiednio do swoich upodobań.

Kulki analne - demonstracja działania
Zasada działania kulek analnych

Kulki analne służą do penetracji odbytu i wyciągania ich podczas seksu, a często podczas orgazmu, i są kilkoma kulkami nawleczonymi na sznurku lub płynnie połączonymi ze sobą. Kulki i koraliki wykonane są z twardego, miękkiego silikonu lub plastiku, a także szkła i metalu.

Kulki analne i koraliki są różne. W niektórych modelach małe kule stopniowo się powiększają; w innych wszystkie kule są tego samego rozmiaru. Ale w każdym razie na końcu powinien znajdować się duży pierścień, który zapobiega przypadkowemu wciągnięciu całej zabawki do odbytnicy.

Podczas stosowania korali i kulek odbytu należy zastosować nawilżanie! Żel na bazie wody nadaje się do każdego modelu tego typu zabawek.

Stymulatory prostaty

Stymulatory prostaty to produkty o specjalnym anatomicznym kształcie, które stymulują prostatę u mężczyzn. Prostata znajduje się w miednicy, więc masaż można wykonywać tylko analnie.

Stymulatory prostaty wykonane są z bezpiecznych materiałów: szkło medyczne lub plastik, guma termoplastyczna lub silikon. Mogą być wyposażone w wibrator lub dostarczane bez niego. Powierzchnia może być gładka lub szorstka.

Stymulatory prostaty wyposażone są często w wibracje
Carny stymulator prostaty ze zdalnym sterowaniem

Jak stosować stymulanty prostaty?

Jeśli mężczyzna ma jakąkolwiek chorobę odbytnicy, ważne jest, aby najpierw skonsultować się z lekarzem przed korzystaniem z tego typu zabawek do odbytu. Przed pierwszym użyciem stymulatora, umyj go dokładnie ciepłą wodą z mydłem. Przed penetracją należy dokładnie nasmarować zabawkę specjalnym żelem lub lubrykantem. Nie zapominaj, że przy stymulacji odbytu potrzebny jest obfite nawilżanie, ponieważ naturalne miejsce to nie jest zbytnio nawilżane.

Mówiąc o zabawkach analnych, nie można zapomnieć, że istnieją modele z wibracjami i bez nich. Co daje masaż wibracyjny? Jeśli przeprowadzamy zwykły masaż działa, to znaczy masujemy bezpośrednio stawy czy mięśnie ciała, wówczas wywołane wibracje przenikają do każdej komórki miejsca które masujemy. Zatem zabawki analne z wibracjami pomagają dostać się do erogennych stref ciała (w tym przypadku odbytu), których obecności nawet wcześniej nie podejrzewaliście.

Prezentacja stymulatora prostaty

Zabawki i stymulanty analne otworzą przed wami nowe doznania podczas seksu. Najważniejsze jest, aby używać urządzeń zgodnie z załączonymi instrukcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *