Styczeń – gorący miesiąc na romans

Badania często pokazują, że styczeń jest szczytowym miesiącem dla zerwania i rozwodów, ale może to być także gorący okres roku na nowe relacje. Według ankiety przeprowadzonej przez portal Parship.co.uk, singielki i single z Wielkiej Brytanii wybrali się w miesiącu styczniu na 2,5 miliona pierwszych randek. To dwa razy więcej niż jakikolwiek inny miesiąc w roku i trzy razy więcej niż w grudniu.

Najlepsza jest sobota

Sobota 30. była najbardziej ruchliwym wieczorem dla nowych par, co oznacza, że ​​luty może być świetnym miesiącem dla tych, których randki poszły dobrze. Dr V.Lukats, ekspert od randek w Parship.co.uk, powiedziała, że ​​może istnieć wiele powodów, dla których styczeń jest tak gorącym miesiącem na romans. Wyjaśniła, że ​​ludzie szukający miłości mogli odkładać randki aż do Bożego Narodzenia, podczas gdy inni podjęli noworoczne postanowienie, by spotkać kogoś wyjątkowego.

„Pogoda może mieć również dodatkowy wpływ” – dodała. „O tej porze roku ludzie rzadziej wyjeżdżają na wakacje, a ponieważ temperatury na zewnątrz spadają, ludzie spędzają więcej czasu w domu i w Internecie”.

Jej założenia mogą być słuszne, podobnie jak na początku stycznia, kiedy śnieg pokrył większość Wielkiej Brytanii, serwis randkowy mysinglefriend.com odnotował gwałtowny ruch, gdy ludzie logowali się w poszukiwaniu miłości.

Zadowolona blondynka na randce w zimowej scenerii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *