Strefy erogenne u kobiety – jak pieścić kobietę

Strefy erogenne są kobiecą „mapą” życia seksualnego z terytoriami, których pobudzenie w sposób odpowiedni dla danej osoby jest w stanie wywołać i utrzymać podniecenie seksualne aż do początku orgazmu. Jeśli wierzysz w starożytne greckie mity, bóg miłości Eros był człowiekiem, delikatnie mówiąc, niezwykłym: Przedstawiany był jako uskrzydlony piękny młodzieniec z łukiem i strzałą, którą godzi w zakochanych, by ich ze sobą złączyć. To jego imię nadało nazwę najbardziej wrażliwym obszarom naszego ciała, wpływowi, który daje nam wiele przyjemności seksualnych.

Strefy erogenne są obszarami ciała, których stymulacja jest niezbędna dla osoby, aby wywołać i utrzymać podniecenie seksualne aż do zapoczątkowania orgazmu.

Czułe miejsca na kobiecym ciele

Każda kobieta ma swoją własną, indywidualną lokalizację stref erogennych. Ponadto strefy erogenne u kobiet mają niezwykłą właściwość – z czasem mogą się zmieniać. Dzisiaj strefa erogeniczna twojego partnera może być na szyi. Jutro – pierś może być strefą erogenną. Nazajutrz te strefy miłości znikną gdzieś, ale w najbliższy wtorek strefy erogenne otoczą całe jej ciało. Zapytaj swoją dziewczynę, o pieszczoty, w których miejscach dają jej największą przyjemność.

Statystyki mówią: że u 45–60% kobiet główną strefą erogenną jest łechtaczka, w 15–25% – wargi sromowe, w 25–30% – przednia część pochwy. Główne strefy erogenne u kobiet obejmują również gruczoły sutkowe, zwłaszcza sutki i wewnętrzną powierzchnię ud. Oprócz wymienionych, wiele innych części ciała, na przykład obszar szyi, może również stać się strefami erogennymi. Niektóre kobiety dosłownie uzyskują pół orgazmu od całowania szyi. Cóż, delikatny dotyk języka w tym obszarze jest w stanie doprowadzić je do orgazmu.

Szyja jest przyjemnym miejscem, a mężczyzna, czując puls pod ustami, może łatwo określić, jak bardzo udało mu się pobudzić partnerkę. W tym przypadku możesz szeptać ukochanej wszystkie miłe słowa, a nawet nieprzyzwoitość. Będzie to super sexy i niezwykle ekscytujące!

Punkty podniecające kobietę najbardziej
Mapa erogenna

Czułe punkty u dziewczyn – sutki

Inną kobiecą strefą erogenną jest klatka piersiowa, a raczej sutki. U większości kobiet sutki mają bezpośredni związek z obszarem pochwy, więc pocałunki, dotykanie i masowanie tych przyjemnych w dotyku obszarów ciała powoduje u kobiet nieodparte pragnienie kochania się. Niektóre kobiety są pokrywane przyjemnym dreszczem, gdy ukochana osoba zaczyna pieścić językiem sutki, czasami je skubiąc. W większości przypadków akcja ta pobudza zarówno kobietę, jak i jej partnera. Na szczęście mężczyzna ma dokładny wskaźnik sukcesu w manipulowaniu piersiami: jeśli kobieta lubi takie uczucie, oddycha głęboko i z przerwami, jej piersi będą puchnąć, a sutki wkrótce staną się twarde. Dlatego, jeśli czujesz, że sutek w ustach stał się twardy jak orzech, możesz być pewien, że działałeś we właściwym kierunku.

Do tej pory naukowcy bezskutecznie próbowali rozwiązać zagadkę najbardziej erogennej strefy kobiecego ciała – łechtaczki, ale z punktu widzenia anatomii nie znaleziono w niej nic poza masą zakończeń nerwowych. Niemniej jednak to ciało jest w stanie dostarczyć dziewczynie najwyższą ilość doznań seksualnych. Seksuolodzy są coraz bardziej przekonani, że łechtaczka jest prawdziwym słodkim punktem kobiety i głównym źródłem jej przyjemności seksualnej.

Czułe miejsca kobiety – łechtaczka

W dotyku łechtaczka to tylko mała grudka. Ale gdy tylko ją dotkniesz, kobieta zacznie jęczeć i wzdychać, nie będąc w stanie kontrolować falującej fali podniecenia. Łechtaczka jest zwykle najważniejszą kobiecą strefą erogenną. W rzeczywistości łechtaczka jest niczym więcej niż miniaturowym członkiem, a ponieważ każdy człowiek wie, jak radzić sobie z członkiem, eksperymentując z nim przez całe życie, nie będzie mu trudno znaleźć wspólny język z łechtaczką. Jest tylko jedna różnica w manipulowaniu męskimi i żeńskimi organami. Podczas gdy większość mężczyzn woli poruszać palcami w górę i w dół po swoich penisach, kobiety preferują ruchy rotacyjne lub ruchy z boku na bok, stopniowo zwiększając nacisk, gdy jest potrzebny.

Inna kobieca tajemnica – notoryczny erogenny punkt G, znajdujący się na przedniej ścianie pochwy na głębokości małego palca. Stymulacja tej strefy erogennej powinna przynieść zawrotne wyniki. Szkoda, że ​​istnienie tej niesamowitej erogennej strefy kobiecego ciała nie zostało w pełni potwierdzone przez naukę. Ale też nie obalony!

Najczulsze miejsca na ciele dziewczyny – inne lokalizacje

Strefy erogenne kobiety są rozproszone po całym ciele. W tym przypadku dla każdej kobiety z osobna lokalizacja tych stref jest ściśle indywidualna. Seksuolodzy często mówią o istnieniu bezwarunkowych i warunkowych żeńskich stref erogennych. Pierwsze są z natury przekazywane kobiecie: łechtaczka, wejście do pochwy, obszar krocza, sutki. Warunkowe strefy erogenne – można je uzyskać. W ich formacji ważną rolę odgrywają nie tyle same doznania, co obrazy stworzone przez wyobraźnię kobiet. Postawy psychologiczne mogą nadać erotyczny sens pozornie nieszkodliwym działaniom, takim jak głaskanie pleców lub głaskanie pośladków. A zatem zakres stref warunkowych jest najszerszy. Może to być płatek ucha i pępek, czubki palców lub kolana.

Oto taka krótka informacja .. ale myślimy, że wielu się przyda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *