Strap-On – Dildo – Zakładany bez pasów

Jeśli lubisz zabawy w Strap On ale denerwują Cię zbędne paski i uprzęże, to właśnie ten gadżet jest idealny dla Ciebie. Vibrating “Strapless”, to wyjątkowy Strap-On, który nie wymaga żadnych uprzęży czy pasków.

Ten Strap-on dildo jest inny

Znane są wszystkim Strap On z paskami (są mocowane na biodrach), które posiadają niektóre wibratory. Takie wibratory stosują przeważnie kobiety które pragną dostarczyć doznań swojej partnerce lub partnerowi. Przy typowym Strap-On z paskami większość przyjemności uzyskuje osoba pieszczona takim urządzeniem ale jeśli chcesz doświadczyć podobnych doznań co Twój seksualny partner w tym momencie, zainteresuj się Strap-On bez pasów. Z rozwiązania tego będą szczególnie zadowolone niektóre pary hetero i lesbijki, które kochają nowe doznania, ponieważ urządzenie to umożliwia równoczesną stymulację.

To prawda że niektóre zwykłe Strap-On (z paskami) są dodatkowo wyposażone w dodatkowe wibratory o niewielkich rozmiarach (osoba używająca takiego Strap-On umieszcza go w sobie), ale są one oddzielone od głównego fallusa, lecz ten używany bez pasów, aktywnie stymuluje równocześnie użytkownika jak i jego partnera. Wszystko to dzięki specjalnemu kształtowi wibratora – w kształcie litery “L”. Jak to działa? Stronę z krótszym dildo powinniśmy umieścić w pochwie który utrzymywany przez mięśnie pochwy tak pozostanie. Tak więc najdłuższa część dildo “wystaje” z ciała kobiety. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest stymulacja własnego Punktu-G w czasie penetracji co sprzyja osiągnięciu orgazmu również obojgu partnerom.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Strap-On bez pasów? Po pierwsze, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę indywidualne cechy budowy kobiety, czyli siłę mięśni jej miednicy. Nie będziecie zadowoleni jeżeli dildo wyśliźnie się w niewłaściwym czasie… Im słabsze mięśnie, tym dłuższy powinien być krótszy koniec urządzenia. Mimo tego krótsza część tych urządzeń posiada i tak specyficzny kształt który pomaga lepiej utrzymać się w pochwie.

Po drugie, długi koniec powinien być również odpowiedni dla naszego partnera/ki. Jeśli jesteś początkującą osobą w tym temacie, dobrym rozwiązaniem będzie najpierw zakup wibratora z cieńszymi końcami, po serii prób możesz następnie przejść do zakupu grubszego wibratora aby doświadczyć odpowiednich dla Ciebie doznań.

Należy zauważyć, że istnieją również Strap-On z pasami i bez, które wibrują. Tak więc wybór należy do Ciebie. Najważniejsze to wiedzieć dokładnie czego potrzebujesz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *