Sklep charytatywny przeżywa szok

Sklep charytatywny w Szkocji otrzymał ostatnio dość niekonwencjonalne przedmioty w torbach na darowizny. Według Highland News wiele używanych zabawek erotycznych przekazano do sklepu Barnardos w Inverness.

Menedżer sklepu powiedziała: „Otrzymaliśmy gadżety seksualne, zele, kremy i lubrykanty, być może kupione dla partnerów, którzy następnie ich nie chcą”.

Powiedziała, że ​​sklep nie może sprzedawać niegrzecznych towarów, ponieważ wiele z nich nie znajduje się w oryginalnym opakowaniu i najwyraźniej zostało użytych. Nawet gdyby były zupełnie nowe, pani Macrae stwierdziła, że ​​niewłaściwe byłoby umieszczanie ich na półkach, ponieważ Barnardos to organizacja charytatywna dla dzieci.

„Czasami myślę, że ludzie wręczają takie rzeczy, aby zobaczyć, jak zareaguje pracownik sklepu” – wyjaśniła. „Niestety nie jest to pierwszy raz. Widzieliśmy takie darowizny już wcześniej”.

Oczywiście błędem byłoby po prostu wyrzucanie starych zabawek erotycznych do kosza, szczególnie jeśli dostarczały ci one wiele przyjemności przez lata. Być może jednak najlepszą rzeczą jest przekazanie ich specjalistycznemu podmiotowi zajmującemu się recyklingiem zabawek erotycznych, który pozbywa się ich w sposób zrównoważony.

Kto wie, może Twoja zaufana stara zabawka może zostać przekształcona w zupełnie nowy produkt, który kiedyś znowu Cię zaskoczy!

Kolorowe zabawki erotyczne leżą na magazynowym blacie
Ludzie oddają za darmo przeróżne rzeczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *