Sex zakupy – Gdzie są moje majtki?

Hej dziewczyny. Mam problem bo mam faceta. Ehhh wiem, wiele z was by chciało mieć taki problem. Ale ja z moim choć jest bardzo kochany już powoli nie wytrzymuje. Wiem, wiem w zawiązku się trzeba dotrzeć. Ale mój facet jest naprawdę zbzikowany. Czasami mnie to bawi do rozpuku a czasami przeraża.

Jakiś czas temu naciągnął mnie na kupno bielizny erotycznej. Nie bardzo mi się ten pomysł podobał, próbowałam mu to z głowy wybić no ale się nie dało. W końcu skapitulowałam i przejrzeliśmy internetowe sex shopy w poszukiwaniu specjalnie czegoś dla mnie. Dodam jeszcze, że najpierw próbował mnie namówić na wizytę w prawdziwym sex shopie ale kategorycznie odmówiłam.

Dziewczyna bez majtek na zakupach
Chodzenie bez bielizny w publicznych miejscach

W końcu po długich poszukiwaniach znaleźliśmy coś co jemu się podobało a ja byłam wstanie zaakceptować. Powiem wam dziewczyny, że nawet nie było tak źle. Gdy ubrałam się w te cuda jakie on dla mnie kupił, poczułam się jak bogini seksu. Nawet fajnie uczucie było gdy zaprezentowałam się mojemu facetowi i zobaczyłam te iskry podniecenia w jego oczach.

Potem on się do mnie dobrał i było naprawdę super. W końcu przekonałam się do bielizny erotycznej no i nawet mi się to spodobało. Ale mój facet wymyślił sobie żebym zaczęła chodzić z nim na spotkania z rodziną i przyjaciółmi bez majtek. Faceci to naprawdę zboczuchy. Raz jeden wyszłam tak jak on mnie prosił. Cały czas się krepowałam aby nikt nic nie zauważył. Zerkając na mojego faceta widziałam jednak w jego oczach iskry podniecenia. Ten to jest napalony. Ehhh no i co ja mam teraz robić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *