Sex zabawki – zatyczka analna – którą wybrać, jak używać?

W nowoczesnym świecie wiele par chce zmian w swoim życiu intymnym. Aby czerpać przyjemność z seksu, młode pary często używają zatyczek z korkiem lub ogonem. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z tych innowacyjnych wynalazków, które przynoszą ogromną przyjemność, przeczytaj uważnie artykuł, w którym dokładnie opisano funkcje korka analnego.

Stymulatory analne, które są w sprzedaży w większości sklepów erotycznych, są wysokiej jakości. Wszystkie nowoczesne modele wykonane są z trwałych materiałów, które spełniają międzynarodowe standardy.

Wiele kobiet często zadaje pytanie, jak korzystać z zatyczki. Eksperci twierdzą, że aby uprawiać seks analny i korzystać z tego gadżetu, musisz wcześniej przygotować się i przeprowadzić kilka ćwiczeń. W ten sposób sama już zabawa przyniesie ogromną przyjemność. Za pomocą takich zabawek erotycznych możesz m.in. rozluźnić mięśnie odbytu. W związku z tym podczas seksu możesz odczuwać ekscytujące i silne doznania.

Ponadto przy użyciu zabawek analnych przyjemność będzie miała nie tylko kobieta, ale także jej partner. Ten unikalny wynalazek przeznaczony jest do wprowadzenia go do odbytu. W rezultacie mięśnie rozluźnią się, a kontrola nad nimi stanie się znacznie prostsza, przyjemniejsza i mniej bolesna. Wąska zatyczka z szeroką podstawą pomaga zapobiegać wpadnięciu zabawki do odbytu.

Trzy zatyczki analne w różnych kolorach prezentowane  na dłoniach kobiety
Kolorowe zatyczki analne

Którą zatyczkę najlepiej wybrać ?

Przed zakupem takiego gadżetu musisz zdecydować jaki model zatyczek Cię interesuje. W sklepach erotycznych sprzedawanych jest ich wiele odmian. Najpopularniejsza jest zatyczka typu „Stożek na stopce”. Popularna zabawka ze stożkami lub kulkami ma małą średnicę. Ten produkt jest bardzo łatwy w użyciu i prosty, ponieważ jego długość sięga od 12 do 18 centymetrów. Do produkcji zatyczek analnych specjaliści zastosowali w większości silikonowy materiał.

Korki analne dla początkujących

W ofercie znajdują się również, wibrujące zatyczki kolbowe, które rozluźniają napięte mięśnie w okolicy miednicy. „Ćwiczenia Kegla” przyniosą nie tylko przyjemność, ale także pomogą w wyeliminowaniu hemoroidów. Dzięki temu wyjątkowemu ćwiczeniu, zwiększa się przepływ krwi do miednicy mniejszej, w wyniku czego wzmacniają się ściany odbytnicy. Taki przedmiot można nosić przez cały dzień. Jednak na początku lepiej jest użyć go w ciągu godziny.

Najtrudniejsze w użyciu są ciężkie i gładkie stymulatory. Aby utrzymać przedmiot w środku, musisz cały czas być napięta/y. Mężczyźni z chorobami takimi jak prostaty powinni stosować dłuższe modele. Wszystkie jednak rodzaje natychmiast podniecają zarówno mężczyznę, jak i kobietę.

Zatyczki analne do dłuższego używania

Sex shopy oferują najczęściej zatyczki w kształcie stożka o różnych długościach, które mają średnicę nawet czterech centymetrów. Większość nowszych zatyczek wykonana jest z silikonu i szkła. Sex shopy oferują swoje produkty w różnych kolorach. Przedmioty te można łatwo ukryć pod ubraniem. Przy dobrym dopasowaniu, zatyczka idealnie spełnia swoją funkcję i nie powoduje niepotrzebnego dyskomfortu nawet podczas dłuższego chodzenia.

Metalowa stożkowa zatyczka analna trzymana w palcach kobiety.
Mała zatyczka do odbytu

Do czego służy korek analny i jak możemy go wykorzystać?

Takie pytania i podobne pojawiają się bardzo często po odwiedzeniu po raz pierwszy sex shopu. Stymulatory analne są oferowane w postaci intymnej biżuterii, urządzeń przygotowujących odbyt do seksu, stymulatorów pojedynczych i do podwójnej penetracji. Przede wszystkim musisz wiedzieć, jaki efekt chcesz uzyskać w trakcie korzystania z zatyczki analnej. Dlatego w sex shopach prezentowane są różne modele, które pomogą dopasować się do twoich oczekiwań dotyczących stymulacji tej części ciała.

Jeśli twój partner ma dużego członka, wskazane jest użycie kilku zatyczek o różnych rozmiarach. W takim przypadku eksperci zalecają użycie silikonowego korka w kształcie stożka. Aby zapewnić partnerce większe doznania, zaleca się zakup korka analnego w postaci kropli. Takie modele są ozdobione imitacjami kamieni szlachetnych. Podobne modele zwężają pochwę w miejscu, w którym gromadzą się zakończenia nerwowe, co z kolei poprawia doznania mężczyzny przy jednoczesnej penetracji pochwy.

Obecnie wiele osób różnej płci w różnym wieku ma problemy zdrowotne. Dość często obserwuje się takie choroby jak, zaburzenia gruczołu krokowego itp. W tym przypadku seks shopy oferują specjalne modele do noszenia. Są przeznaczone do drogocennego masażu.

Dla urozmaicenia życia intymnego zalecamy korzystanie z akcesoriów typu Animal Play. Te zatyczki analne dają efekt podwójnego dotyku ponieważ często posiadają puszysty ogon który delikatnie muska nasze ciało. Aby rozpocząć zabawę, należy wcześniej przygotować zabawkę. Nie można wziąć i natychmiast włożyć zatyczki, aby nie zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Metalowa zatyczka analna ze sztucznym ogonem lisa
Zatyczka analna z ogonem

Jak korzystać z tych zabawek erotycznych?

Przed ich użyciem należy wcześniej zapoznać się z głównymi cechami produktu. Przy odpowiednim zastosowaniu tego przedmiotu możesz doskonale urozmaicić swoje życie intymne. Chociaż wiele osób nie uprawia seksu analnego z partnerem, część z nich kupuje te innowacyjne produkty, aby cieszyć się seksem samemu i zaspokajać swoje potrzeby seksualne.

Dzisiaj, ta cenzurowana dawniej forma rozrywki stała się znanym sposobem na relacje między nowoczesnymi parami. Wszelkiego rodzaju akcesoria do stymulacji odbytu są aktywnie wykorzystywane dzisiaj wśród nawet par z długim stażem, szukających nowych wrażeń. Pikantna intymna zabawka stworzy uczucie pełności w narządach wewnętrznych. Gadżet zaczyna działać aktywnie na wrażliwe obszary odbytu, a tym samym pomaga wzmocnić orgazm.

Istnieją jednak pewne zasady korzystania z tych gadżetów a wtedy ten pomysłowy przedmiot pozwoli Ci cieszyć się seksem nawet przez kilka godzin. Najpierw musisz wziąć pod uwagę pierwszą zasadę. Przede wszystkim należy przestrzegać higieny osobistej i dokładnie wyczyścić zabawkę erotyczną, aby wyeliminować “złapanie” jakiejś np. infekcji. Aby umyć zatyczkę, należy użyć ciepłej wody z mydłem. Korzystając z zabawki, możesz również użyć prezerwatywy.

Oczyszczającą lewatywą możesz zapewnić dodatkową czystość i pewność siebie. W końcu, myjąc ciało, możesz pozwolić sobie i na higienę odbytu. Aby użyć korka analnego, konieczne jest bardzo uwaga i ostrożność. Wstępne pieszczoty pomagają rozluźnić odbyt, co upraszcza proces wprowadzania zabawki do środka. Najpierw wymagany będzie lubrykant analny, który ochroni skórę przed wystąpieniem podrażnień. Należy zauważyć, że miejsce odbytu jest dość delikatne, ponieważ w środku nie wytwarza się odpowiednia ilość śluzu ochronnego.

Lubrykant na bazie wody jest również sprzedawany w większości sklepów erotycznych. Jego zastosowanie zrekompensuje brak nawilżenia w odbytnicy. Podczas powolnego a zarazem płynnego wprowadzenia zabawki musisz monitorować swoje odczucia a jak tylko korek zostanie usunięty z odbytu, dokładnie umyj go w wodzie z mydłem i osusz czystym ręcznikiem.

W razie potrzeby można użyć żelu silikonowego, który jest nie mniej skuteczny i praktyczny. Należy zauważyć, że silikon przyczynia się do lepszego poślizgu. Jednak nie zaleca się używania tego produktu razem z innymi silikonowymi zabawkami erotycznymi, ponieważ kontakt między nimi może prowadzić do uszkodzenia zabawki. Przed przystąpieniem do wprowadzania zatyczki do odbytu należy delikatnie nałożyć niewielką ilość produktu poślizgowego na palec wskazujący i ostrożnie wykonać odpowiednie czynności mające na celu nasmarowanie zatyczki.

Zabawę można zacząć od włożenia najpierw palca do odbytu a następnie wewnątrz lekko go obrócić. Jeśli ty lub partner nie odczuwa dyskomfortu, możesz wprowadzić drugi palec. Po wykonaniu tej małej rozgrzewki możesz ostrożnie wprowadzić zabawkę erotyczną. Przed rozpoczęciem zabawy z odbytem lepiej obciąć paznokcie, aby nie zaszkodzić sobie lub partnerowi. Po skaleczeniu błony śluzowej możesz doprowadzić do infekcji.

Bezpieczeństwo i wygoda przy wyborze zabawki analnej

Klasyczny stożkowy kształt zatyczki ma gładką lub szorstką powierzchnię. Tak więc produkt przyczynia się do silnej stymulacji odbytu. Przede wszystkim niewielką ilość lubrykantu należy nałożyć na odbyt, a także na końcówkę zabawki. Następnie zatyczkę należy ostrożnie zanurzyć w środku. Podczas penetracji takim stożkiem doświadczysz niesamowitej relaksacji zwieracza odbytu.

Wybór zatyczki analnej jest dość łatwy i prosty. Wskazane jest użycie formy „Stożek na podstawce” lub „Ogromna kropla deszczu”. Należy zauważyć, że produkt powinien być wyposażony w szeroki „korpus”, wąską końcówkę, wygodną podstawę i bez dodatkowych wypustek. Dzięki temu produkt można łatwo trzymać w dłoniach i regulować penetrację według własnego uznania, obracając we właściwe miejsce.

Średnica takiego urządzenia nie powinna przekraczać grubości wyprostowanego penisa. Zdaniem ekspertów korzystanie z mniejszej zatyczki analnej jest znacznie wygodniejsze, i zawsze możesz zabrać ze sobą ten mały przedmiot. Ogólnie zaleca się stosowanie takich produktów o długości nie większej niż dwanaście centymetrów. Materiał nie powinien być zbyt miękki i niezbyt twardy.

Na rynku najpopularniejsze są dwa rodzaje zatyczek, to znaczy wykonane z silikonu i polichlorku winylu. Dezynfekcja zabawek silikonowych jest znacznie łatwiejsza. Jednak koszt takich produktów jest znacznie wyższy. Dla niektórych osób ma to znacznie.

Produkty wykonane ze szła, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ale takie solidne przedmioty mogą nie podobać się wielu kobietom. Każda osoba może również indywidualnie wybrać zatyczkę z całej gamy kolorów. Wiele par używa takich zabawek ubierając się w erotyczną bieliznę. Wybierając seksowną zabawkę do zabawy, możesz realizować swoje fantazje.

Dobre zatyczki analne oferuje wielu producentów. Z tego ogromnego wyboru należy jednak wybierać tylko produkty najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. W sklepach internetowych znajdziecie te praktyczne zabawki w różnych kształtach, kolorach i odcieniach. W dużych i w niskich cenach. Podchodząc do zakupów, weź pod uwagę średnicę i długość urządzenia. Najczęstszym kupowanym modelem jest „Stożek na podstawce”, który ma dość wygodny uchwyt.

Oferowane są także modele o unikalnych kształtach, w którym dominują wystające nierówności, rzeźby, fale i wgłębienia, jednak przeważnie mają małą średnicę. Długość takich modeli sięga od dwunastu do osiemnastu centymetrów. Materiał z którego są wykonane można dowolnie wybierać. Na przykład szkło, stal, silikon czy polichlorek winylu.

Uśmiechnięta modelka prezentuje w dłoniach szklana zatyczkę analną
Zatyczka analna ze szkła

Zabawy analne – różne urządzenia

Wiele kobiet faktycznie lubi penetrację od tyłu. Ale zanim zrealizujesz wszystkie swoje fantazje, musisz wcześniej wykonać kilka poprawnych ćwiczeń. Jest to konieczne, aby poprawić elastyczność zwieracza. Na przykład najpierw musisz rozluźnić mięśnie, aby uzyskać maksymalną przyjemność. W związku z tym zaleca się stosowanie urządzenia w kształcie zatyczek z przyssawkami.

Długość takiego stymulatora sięga często dziesięciu centymetrów. Początkowo zalecane będzie użycie takiego modelu, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Nowoczesne modele są wyposażone dodatkowo w wibracje. Wybór zatyczek jest dość duży. Dlatego możesz wybrać zatyczkę:

  • z wibracjami;
  • na przyssawce;
  • nadmuchiwane

Wiele sklepów oferuje klasyczne modele, które idealnie stoją na poziomej powierzchni. Aby stworzyć to urządzenie, producent zastosował gąbczasty miękki plastik pokryty folią z polichlorku winylu. To urządzenie zawiera składniki przeciwbakteryjne. Hipoalergiczny silikon stosuje najczęściej się do większych, drogich zatyczek. W sklepach erotycznych znajduje się ogromna liczba takich zatyczek analnych:

  • stymulanty do fistingu;
  • klasyczne;
  • amerykańską kolekcję Bombshell

Dziewczyna z intymną dekoracją w odbycie wygląda dla wielu osób podniecająco. Niektóre modele na wystającej części posiadają błyszczące kryształy, które idealnie komponują się z zabawką gdy ta włożona jest do środka. Ekscytujące modele z kryształami są bardzo popularne wśród klientów. Rozważ również inne opcje pobudzenia, na przykład zatyczkę z prawdziwym lub syntetycznym ogonem, które są najbardziej poszukiwane w Ameryce Północnej. Jedną z najpopularniejszych zatyczek analnych z ogonem tego typu jest zatyczka o nazwie Pony.

Aby wykonać taki ogon, stosuje się plastikowe lub silikonowe nici. Produkty z prawdziwych ogonów lisów powstają w Chinach i Rosji. Zatyczki mają kropelkową formę a na ograniczniku montowany jest naturalny ogon. W wielu przypadkach ogony są pomalowane na różne kolory. Zatyczka z ogonem poprawia wrażenia dotykowe podczas kontaktu z pochwą.

Wiele sex shopów oferuje swoim klientom wysokiej jakości różne modele. Asortyment zabawek analnych można obejrzeć przeglądając seks shopy w internecie lub odwiedzając stacjonarny sklep w Twojej okolicy. W razie pytań możesz zawsze skontaktować się z konsultantem online lub na miejscu w sklepie. Pragniemy zauważyć, że przy składaniu takich zamówień przestrzegana jest ścisła poufność, więc masz pewność, że ewentualny zakup w sklepie internetowym, dotrze do ciebie bez żadnych oznak co znajduje się w środku.

Życzymy miłych wrażeń podczas zabawy z zabawkami analnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *