Sex ogłoszenia – czyli zakup kota w worku

Internet jest pełen portali, na których znajdziemy ogłoszenia towarzyskie. Często na tych właśnie stronach ogłaszają się również masażystki. Nie mówię, że to źle – w końcu reklama jest dźwignią handlu, ale już od dłuższego czasu zastanawiałem się czy te sex ogłoszenia są choć po części wiarygodne. Dlatego postanowiłem przeprowadzić eksperyment. Postanowiłem sam na własnej skórze przetestować dziewczyny, które zamieszczają swoje anonse na takim portalu i ocenić jakość ich usług – oczywiście mam tu na myśli masaż erotyczny.

Wziąłem na tapet najpopularniejszy chyba portal z ogłoszeniami towarzyskimi w Polsce czyli roksa.pl. Nie raz korzystałem z tej strony w trakcie poszukiwania masażystek, ponieważ mają one na niej specjalny dział. Zawsze sprawdzałem opinię i dużo czytałem na temat danej dziewczyny czy salonu, ale tym razem postanowiłem iść na ślepo. Wybrałem dwie dziewczyny z specjalnej zakładki „masaże” oraz dwie, które nie były w tej kategorii, ale miały w swoich anonsach informacje o tym, że masaż wykonują. Jak wypadł ten eksperyment?

Masaż erotyczny – specjalny dział

Masażystka nr 1

Szybki rzut okiem na ogłoszenie: seksowna dziewczyna w zmysłowych pozach, zdjęcia nie mające nic wspólnego z masażem i opis, po którym nie do końca wiadomo czego mam się spodziewać. Liczyłem raczej, że w tej kategorii panie będą dbały o to, by skrupulatnie przedstawić swoją ofertę. Idę na spotkanie pełen nadziei, w głębi duszy licząc na zmysłowy masaż relaksacyjny albo masaż tao. Pierwszy szok – dziewczyna zupełnie inna niż na zdjęciach. Nie podoba mi się to, no ale przecież na brzuchu będę dużo leżał, to nie będę jej tak długo oglądał. Wolałbym jednak, żeby masowała mnie ślicznotka ze zdjęć. Na początku pytam o masaż tao oraz techniki, które pani stosuje i widzę, jak jej oczy robią się coraz większe. Już wiem co się święci… Sam masaż – nudny. Ta samozwańcza masażystka chyba naoglądała się kilku filmów, gdzie pani smyra paluszkami faceta po plecach i myśli, że to wystarczy. Zero techniki, zero znajomości zagadnienia. Jestem rozczarowany. Na koniec proponuje oral. I to chyba najmocniejszy punkt programu. No ale przecież nie po to tu przyszedłem…

Masowanie miejsc intymntch

Masażystka nr 2

Po pierwszym spotkaniu wciąż w głowie mam pytanie: „Czy wszystkie sex ogłoszenia to ściema?”. Moją kolejną „wybrankę” postanawiam wytypować z większą ostrożnością i dokładnością. Podoba mi się, kiedy w tytule anonsu pani zamieszcza nazwę masażu, w którym się specjalizuje. Kilka zdjęć dziewczyny i parę zdjęć salonu masażu – wielki plus, przynajmniej wiem, gdzie idę. Oferuje przede wszystkim masaż lomi, wyklucza sex klasyczny oraz inne zbliżenia. Wszystko w opisie – ok, przynajmniej wiem na czym stoję. Salon masażu faktycznie profesjonalny, dziewczyna podobna do tej ze zdjęć. Masaż lomi wykonany bardzo poprawnie, widać, że się na tym zna. Spędziłem pod jej dłońmi wspaniałe chwile relaksu. Pewnie wrócę i przy okazji odzyskuję wiarę w sex ogłoszenia.

Typowe sex ogłoszenia

Dziewczyna nr 3

I tu na samym początku wielki zgrzyt. No bo roksa.pl nie ma wyszukiwarki zaawansowanej, która pomaga w szukaniu dziewczyny według preferencji. Ba, przecież na tej stronie nie ma nawet wyszczególnionych preferencji, więc muszę na ślepo otwierać ogłoszenia, czytać opisy i zastanawiać się, czy dziewczyna spełnia moje kryteria. Po kilkunastu ogłoszeniach moja cierpliwość się kończy i przerzucam się na stronę odloty.pl. Tu już idzie znacznie szybciej, bo mam zaznaczone wszystko, co panna wykonuje, a czego nie. Przeglądając sex ogłoszenia trafiam na przepiękne zdjęcia dziewczyny, która wykonuje kilka rodzajów masażu w tym masaż erotyczny. Tylko cena z kosmosu, tyle to chyba jeszcze nie wydałem na żadną masażystkę, nawet jak miałem wykonywany masaż na cztery ręce. Lecz kiedy przychodzę na spotkanie już wiem, że było warto. Dziewczyna jest przepiękna, wspaniała figura, wszystko jak na zdjęciach. Jestem tak zauroczony, że aż zapominam, że przyszedłem na masaż erotyczny. Wykonanie bez szczególnej techniki i widać, że panna nie ma wiedzy na ten temat. Ale mimo wszystko warto było dla samej świadomości przez kogo jest się masowanym. A jako, że jestem facetem i za spotkanie zapłaciłem, to w połowie masażu sobie darowaliśmy i przeszliśmy do nieco innych przyjemności. Win-win!

Masaż erotyczny wykonywany piersiami

Dziewczyna nr 4

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, co przyniosły mi typowe sex anonse. Wyszukiwanie kolejnych dziewczyn przychodzi mi już z dużą łatwością, bo okazuje się że duża część pań do towarzystwa ma zaznaczoną jakąś formę masażu w preferencjach. Chyba nie starczyłoby mi życia, żeby je wszystkie przetestować, a szkoda. Chociaż może kiedyś podejmę się tego zadania. Tymczasem wybieram panią, która oprócz rozbudowanej oferty seksualnej proponuje też masaż tajski i masaż hiszpański – decyzja: idę. Zdjęcia zachęcające, opis obiecujący. Po drodze na spotkanie zastanawiam się, jakie jeszcze inne perełki mogą skrywać sex ogłoszenia. Ostatnia dziewczyna bardzo młodziutka, z średniej wielkości biustem. Lubię małe piersi u kobiet, ale jednak masaż hiszpański wolę w wykonaniu porządnie obdarzonych masażystek. Trochę się nakręciłem, więc zostałem. Ten masaż erotyczny jest bardzo chaotyczny i nieskładny. Wiem, że musi brzmieć to głupio – w końcu mówię teraz o ocieraniu piersi o ciało faceta, ale mimo wszystko – powinna być w tym jakaś technika i pomysł. Tu niestety go nie ma. Przypominam sobie, że panna w ofercie miała jeszcze masaż tajski, więc proszę o zmianę. W zamian otrzymuję masaż relaksacyjny. Całkiem nieźle wykonany, no ale nie jest to to, na co się nastawiłem. Nie jestem ani zawiedziony ani zachwycony. Po masażu mógłbym jeszcze się z tą dziewczyną zabawić, ale że nie było już czasu to panna proponuje oral. Masturbacja też wchodzi w grę. Zakończenie bardzo przyjemne.

Podsumowanie

W zasadzie to jest lepiej niż się tego spodziewałem! Sex anonse w formie eksperymentu przyniosły mi jedno rozczarowanie, ale w większości był to całkiem nieźle spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Jeśli dla kogoś masaż erotyczny nie jest głównym punktem spotkania, a jednie dodatkiem to naprawdę warto wybrać się do sex dziewczyny. Jak widać ogłoszenia towarzyskie mogą być świetną okazją do poszerzenia swoich horyzontów seksualnych i do odkrycia prawdziwych perełek. Teraz na pewno częściej będę się wybierał nie tylko do typowych masażystek, ale też do dziewczyn do towarzystwa, które w swojej ofercie mają masaż erotyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *