Sex lalki

Lalka miłości dla mężczyzn – Masturbacja – Realistyczna lalka Sex Ros 145cm

Silikonowa lalka erotyczna może być przydatna gdy jesteś po prostu wyjątkowo napalony, ​​co sprawia, że ​​nie musisz czekać, aż twoja ukochana będzie miała ochotę na seks.

Dotychczasowe zabawki erotyczne, podobne do ludzi, prawie dawały nam to, czego potrzebujemy, ale jest bardziej prawdopodobne, że nie jest to dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Obecna technologia produkcji lalek dla dorosłych sprawia, że produkty są bardzo realistyczne pod każdym względem. Dzisiaj lalka erotyczna może być po prostu zabawką, o której kiedyś marzyliśmy.

Ros Doll ma 145 cm wzrostu i kształtny biust z miseczkami D, o jasnobrązowym odcieniu i innymi wstępnie wybranymi opcjami. Inne opcje możesz dostosować, wybierając w sklepie „Opcje lalki erotycznej”.

Sex lalki bardzo realistycznie oddają wszystkie szczegóły kobiecego ciała

Seks lalka Julia 158 cm

Julia jest uosobieniem kobiecości i seksualności. Przy wzroście 158 cm ma proporcje modelu 86-62-86. Idealne ciało jest jeszcze bardziej ekscytujące, gdy widzisz jej ogniste rude włosy. Uważa się, że rude kobiety są bardzo gorące i namiętne w seksie.

Naprzód! Sprawdź to ze swoją lalką erotyczną, która ma imponującą głębokość otworu. Szkielet i ruchliwość kończyn pozwala na ustawienie jej w taki sposób, aby ją ukarać i nagrodzić za zachowanie. Baw się, fantazjuj, wymyślaj. Ubierz ją w dowolny strój, bo dzięki jej proporcjom wybór ubrań będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek. Lalkę można zamówić z wyjmowaną pochwą i możesz zadbać o tę część ciała z duża fantazją.

Lalka erotyczna w białym kostiumie

Angelina seks lalka 155cm biust DD

20-letnia seks lalka Angelina to striptizerka o niesamowitym ciele. „Noszenie jakichkolwiek ubrań powinno być dla mnie przestępstwem” – wydaje się mówić. „Nie lubię chować piersi pod ciasnymi, niewygodnymi ubraniami, a gdybym miała wybór, zawsze byłabym naga, pokazując swoje ciało każdemu mężczyźnie”.

Lalka erotyczna -Striptizerka w białej koronkowej bieliźnie

Seks lalka z metalowym szkieletem 100 cm Lolita

Każdy mężczyzna marzy o kobiecie, która go w pełni usatysfakcjonuje, ale czasami los nie rzuca tak dobrej opcji. A potem urocza, piękna lalka Betty może przyjść na ratunek! Seks lalka z metalowym szkieletem 100 cm Lolita zawsze będzie atrakcyjna seksualnie, wierna, lojalna i posłuszna! Będzie gotowa zaspokoić najbardziej niezwykłe pragnienia i najskrytsze fantazje!

Jeśli chodzi o garderobę: Zawsze możesz ją ubrać według własnych upodobań! Zmień jej fryzurę, dodaj kosmetyki. Lolita nigdy nie powie NIE! Będzie seksowna i stylowa, tak jak chcesz! Wszystkie stawy lalki są elastyczne jak u człowieka: szyja, ciało, nogi i ramiona! Możesz zmieniać z lalką dowolną pozę lub ułożenie, zmienić kierunek spojrzenia oczu. Włosy lalki to zdejmowana peruka, którą zawsze można zastąpić inną. Lalka ma trzy miłosne dziurki: odbyt, pochwę, usta.

Golutka erotyczna lalka z dużym biustem DD

Love Doll Brigitte Basic

Wyprodukowana w USA, wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego, modele firmy IncridiDoll są anatomicznie poprawną kopią kobiecej formy w skali 1: 1. Ich modele IncridiDoll są wykonane z trzema otworami: dopochwowym, odbytniczym i ustnym. Piersi ich modeli powstają w unikalnym procesie (jiggly). Stosując różne strefy gęstości silikonu (strefy miękkości) można uzyskać realistyczne odczucie ludzkiej piersi.

Realistycznie wyglądająca lalka do seksu dla mężczyzn - seksowna brunetka
Lalka w naturalnej wielkości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *