Seksapil Amerykanów

Nowe badania sugerują, że seks z Amerykaninem może być najbardziej atrakcyjną opcją. Niedawny przegląd top 20 najbardziej atrakcyjnych narodów pod tym względem, przeprowadzony przez onePoll.com ujawnił, że Amerykanie są najwspanialszymi ludźmi na świecie.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się latynoscy miłośnicy Brazylii i Hiszpanii, energiczni Francuzi, zuchwali Szwedzi, Włoscy ogierzy, szczerzy Hindusi, perwersyjni Kanadyjczycy oraz Australijczycy i Nowozelandczycy, o których wszyscy wiemy, że lubią cieszyć się życiem.

Brytyjczyków plasujemy na siódmej pozycji, ale oni sami nie czują się z tym zbyt dobrze. Podczas gdy Irlandia stwierdziła, że miejsce ​​13 to ich pechowy numer, Walia osiągnęła dopiero 16 miejsce, a Szkocja tylko zajęła 19 pozycję, pokonując tylko Niemców, którzy zdobyli ostatnie miejsce.

Rzecznik portalu onePoll.com dał wyraźną radę brytyjskim poszukiwaczom wrażeń:

„Jeśli szukasz rozrywki na słońcu, wiesz już, gdzie udać się na wakacje”

Atrakcyjna pozycja Ameryki pojawia się pomimo tego, że naród ten ma najwyższy wskaźnik otyłości na całym świecie. Według nationmaster.com 30,6 procent obywateli USA jest otyłych klinicznie.

Jeśli wyznajesz zasadę, że duże jest piękne, będziesz zadowolony, ale jeśli chcesz, aby twoi partnerzy seksualni byli szczuplejsi, to Korea i Japonia najlepiej sobie z tym radzą, z zaledwie 3,2 procentem mieszkańców z tym problemem, plasując ich na dalekim miejscu w skali otyłości.

Kochankowie w stodole
Najbardziej pożądani są kochankowie z Ameryki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *