“Seks w wielkim mieście” zachęcił do zakupów w sekshopach

Wygląda na to, że amerykański serial telewizyjny “Seks w wielkim mieście” (Sex and the City) zainspirował kobiety do zakupu więcej niż pary butów Manolo Blahnik. Według ankiety przeprowadzonej przez magazyn Stella Sunday Telegraph, zachęcił także wiele kobiet do kupienia wibratora.

Ankieta pokazuje, że 37 procent kobiet posiada zabawkę erotyczną. Jednak odsetek ten jest wyższy wśród tych, które oglądały “Seks w wielkim mieście“. Rzeczywiście, około 44 procent kobiet, które widziały serial, kupiło sobie “przyjaciela” na baterie.

Badanie Stella wykazało również, że posiadanie zabawek erotycznych jest wyższe wśród kobiet, które głosują na Liberalnych Demokratów – brytyjska socjalliberalna partia polityczna. Powstała w 1988 w wyniku połączenia Partii Liberalnej i Partii Socjaldemokratycznej. Partia jest członkiem Partii Europejskich Liberałów, Demokratów i Reformatorów oraz Międzynarodówki Liberalnej.

Jedna z bohaterek serialu "Seks w wielkim mieście" testuje zakupiony wibrator
Kultowy wibrator z filmu “Sex w wielkim mieście”

Około 30 procent wyborców tej partii ma zabawkę seksualną, w porównaniu z 24 procentami głosujących na Partię Pracy i 22 procentami politycznie lojalnymi wobec konserwatystów.

Panie planujące zainwestować w swój pierwszy wibrator może zainteresować to, że wibrator, który pojawił się w serialu “Seks w wielkim mieście“, został ogłoszony jednym z najlepszych gadżetów erotycznych ostatniej dekady na podstawie ankiety opracowanej przez gazetę Metro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *