Seks w mózgu? Nie, zakupy!

Powszechnie przyjmuje się, że mężczyźni myślą o seksie co siedem sekund, ale co z kobietami? Nowe badania pokazują, że prawie siedem na dziesięć kobiet uprawia seks w mózgu od pięciu do dziesięciu razy dziennie. Ale choć składa się to na wiele sprośnych myśli, wydaje się, że seks po prostu nie może się równać z zakupami czy ogólnie modą.

Ponad 70 procent pytanych kobiet stwierdziło, że myśli o terapii zakupowej 30 lub więcej razy w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że średnio zakupy, trzy razy częściej przychodzą na myśl kobietom niż seks. Na pytanie, w jakiej aktywności woleliby wziąć udział, około 58 procent kobiet stwierdziło, że wolą wyjazd na zakupy niż sesję w sypialni.

Czy często myślimy o seksie?
O seksie myślimy prawie codziennie

Ponad jedna piąta zastanawiała się nawet nad zakupem tej niezbędnej pary butów lub modnej nowej sukienki w takcie seksu! Może więc lepiej, jeśli faceci chcą zadowolić swoje partnerki, być może powinni udać się na główną ulicę handlową w poszukiwaniu miejsca na zakupy, a nie do sypialni?.

Podobna ankieta przeprowadzona przez magazyn First w 2007 roku doszła do tego samego wniosku – że kobiety wolą wybrać się na zakupy niż się kochać. Oczywiście dziewczyny zawsze mogą połączyć te dwie rzeczy, chodząc na zakupy do seks shopów i kupować zabawki erotyczne, które następnie wykorzystają w sypialni, z pożytkiem dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *