Seks – ustami samych kobiet

1. Jeśli partnerka nie doświadczyła orgazmu – oznacza to, że nie nie do końca się starałeś

Najprawdopodobniej oznacza to, że w trakcie seksu pomyślała przez chwilę, że będzie trzeba pokryć pęknięcia na waszym suficie. Jak mówią same dziewczyny, orgazm jest zwykle wynikiem nie tarcia, ale wysiłku umysłowego jej kochanka. Czasami po prostu go nie ma, a ty nie masz z tym nic wspólnego. Ale w te dni gdy dziewczyna jest miła dla Ciebie, uwierz mi, Twoje emocje czasem bardziej dla niej więcej znaczą niż Ci się zwykle wydaje. W każdym razie, Twój orgazm nie powinien stać się jedynym najważniejszym wydarzeniem w jej życiu.

2. Dziewczyny nie lubią seksu w szybki sposób

Substytucja pojęć. W rzeczywistości nie podoba im się, gdy w łóżku wszystko kończy się zbyt szybko. Ale są też takie sytuacje, że mają ochotę na seks, gdy nadarzy się okazja w windzie, na drabince podczas remontu lub w lesie pełnym grzybów, ale to zupełnie inna sprawa. Wtedy czas nie ma aż takiego dużego znaczenia aby doświadczyć orgazmu. Na wysokie podniecenie może tutaj wpływać Twoja pomysłowość i impuls płynący z zamieszania i niedogodności miejsca. Dziewczyny z jakiegoś powodu to doceniają.

3. Normalni ludzie nie nagrywają domowego porno ze swoim udziałem

Przekonywanie partnerki do seksu przed kamerą jest trudne z dwóch powodów. Pierwszy: nigdy nie próbowała i obawia się, że to się źle skończy. Po drugie: już kiedyś próbowała i obawia się, że znowu wyjdzie coś źle. Z reguły nie mają do tego żadnych zahamowań. Jednak oferowanie jej udziału w takim filmie powinno być tak delikatne, jak to tylko możliwe.

  • Obiecaj dziewczynie, że jako pierwsza obejrzy materiał i będzie w stanie wymazać wszystko, jeśli jej się nie spodoba. Dotrzymuj obietnicy.
  •  Przekonaj ją, że nikt nie zobaczy filmu, oprócz was dwoje. Zrób tylko jedną kopię kasety lub płyty i poproś dziewczynę, aby to ukryła (wskazówka: zwykle ukrywają je w pudełku z nieulubionymi butami).
  • Postaraj się zrozumieć, dlaczego dziewczyna jest nieśmiała, i filmuj ją tak, aby problematyczne dla niej strefy jej ciała nie dostały się do kadru. Np. jeśli jej piersi są zbyt duże, nie filmuj partnerki leżącej na plecach, inaczej arcydzieło ewolucji będzie się nadmiernie rozprzestrzeniać po jej ciele. A jeśli dziewczyna jest nieśmiała z powodu swoich ud, ubierz ją w czarne pończochy. Wygładzą linie i optycznie wydłużą nogi. Tak, i nie każ jej nic robić przed kamerą! Niech sama o wszystkim zadecyduje.

4. Dziewczynom, patrzenie na gejów sprawia taką samą przyjemność jak nam – na lesbijki

5. Seks musi być zawsze poprzedzony grą wstępną

patrz pkt. 2. Czasami niezwykłe otoczenie powoduje przypływ hormonów, że gra wstępna nie jest już potrzebna. Wtedy to tylko strata czasu!

6. Dziewczyny lubią miłość kiedy seks trwa w nieskończoność

“Długo – jest generalnie super, ale słowo “nieskończoność” jakoś brzmi przerażająco” – jednogłośnie oświadczają kobiety. Po godzinie lub trzech takiego maratonu w którym było kilka numerków, każda dziewczyna zacznie dochodzić do wniosku, że symulowanie orgazmu nie jest takim niemądrym wynalazkiem.

7. Konieczne jest osiągnięcie orgazmu w tym samym czasie

Jeśli tego potrzebujesz podczas seksu, zrelaksuj się i nie pozwól sobie na pseudo ograniczenia. Każda próba dostosowania się do partnera neguje przyjemne odczucia. Według naszych danych wynika, że nawet najbardziej harmonijne pary doświadczają orgazmu jednocześnie tylko w jednym przypadku na dziesięć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *