Seks trójkąty – makabryczne czy niesamowite?

Chociaż trójkąt może być wymarzoną fantazją, rzeczywistość może nie być tak seksowna, chyba że dobrze sobie z tym poradzisz. Nigdy nie należy lekceważyć trójkąta. Emocjonalna i seksualna dynamika Twojego związku może się radykalnie zmienić po spróbowaniu tego rodzaju zabaw, więc musisz wejść w ten temat z otwartymi oczami.

O ile zarówno Ty, jak i Twój partner nie macie ochoty na trójkąt, zdecydowanie go odradzam. Kluczem do udanego trójkąta jest rozmowa o tym, jak oboje to widzicie, jak działa i jak możecie się wtedy poczuć. W ten sposób możesz przygotować i zatrzymać wszelkie potencjalne konsekwencje lub nieodwracalne szkody. Wiem, że całe to planowanie i mówienie nie brzmi szczególnie seksownie, ale uwierz mi, kiedy już o tym porozmawiacie, będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Żaden akt seksualny nie jest wart ryzykowania Twojego związku.

Naprawdę jest wiele rzeczy do przemyślenia podczas decyzji czy spróbujemy trójkąta. Jak wybrać trzeciego uczestnika? Jak poczuje się Twój partner, widząc cię z kimś innym, jak poczujesz się Ty widząc swojego partnera z kimś innym, bezpieczny seks, zazdrość, granice itp. – to typowe dylematy.

Zapraszając kogoś nowego do swojego seksualnego związku, wybieraj mądrze. Nigdy nie rób trójkąta z przyjacielem. Chociaż może się to wydawać oczywistą drogą ze względu na zażyłość oraz wzajemną przyjaźń i szacunek, które już są obecne – nie ma szybszego sposobu na zrujnowanie przyjaźni. O wiele lepiej dla Ciebie i Twojego partnera jest brak możliwości częstego widzenia tej trzeciej osoby, abyś mógł oddzielić codzienne życie ze swoim partnerem i nie musieć regularnie stawiać czoła trzeciej.

Kiedy już wybierzesz swoją trzecią osobę do trójkąta

Niezależnie od tego, czy będzie to facet czy dziewczyna, ustal swoje zasady. Może się zdarzyć, że nie chcesz, aby Twój partner uczestniczył w seksie z drugą osobą. Może nie podoba ci się pomysł całowania się w usta, dawanie lub przyjmowania w usta penisa. Cokolwiek wymyślisz, bez uzgodnienia zasad, może zrujnować oczekiwane fantazje i sprawić, że poczujesz się nieswojo. Lepiej być przezornym niż żałować a zasady zawsze możesz zmienić przy następnym razie.

Jeśli jesteś z tym samym partnerem od dłuższego czasu, możesz poczuć się jak dziecko z nową zabawką. Najważniejsze jest, aby nie odstawiać stałego partnera na bok. Zawsze poświęcaj swojemu partnerowi najwięcej uwagi. Spraw, aby czuł, że jest najważniejszą osobą w sypialni i skup się wokół tego doświadczenia. Idealnie byłoby, gdybyś chciał urozmaicić swój związek i sprawić, by było to przyjemne doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych osób. Nie używaj takich zabaw jako rozwiązania, aby pozbyć się problemów z kimś innym, ponieważ Twoja fantazja może skończyć się koszmarem.

Szanuj swoje granice i rozmawiaj dalej o tym po zakończonej zabawie, a wtedy będziesz miał największe szanse na udany trójkąt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *