Seks sklep – Pokaz wibratorów

Koleżanka jest fajna tylko problem u niej polega na tym, że chęci na wiadomo co, ma zawsze i wszędzie. Jako, że nie ma stałego chłopaka to postanowiła zainwestować w wibrator. Mnie też na to namawia ale ja przekonana nie jestem do tej formy “samo” miłości.

W ramach przekonywania mnie przyniosła mi dzisiaj film na DVD, a właściwie film pokazowy. Owy film miał być prezentacją najnowszych wibratorów pewnej wiodącej w tej dziedzinie firmie. Koleżanka dotarła do mnie cała i zdrowa co mnie bardzo ucieszyło ponieważ znam jej talent do wpadania w kłopoty oraz w nie odpowiednie towarzystwo.

Pogadałyśmy chwilę jak to baby i włożyłyśmy płytkę do odtwarzacza DVD. Kumpela była bardzo podekscytowana, ja trochę mniej, choć nie powiem, temat mnie zainteresował. Obydwie od pewnego czasu byłyśmy same a jak wiadomo każda kobieta ma swoje potrzeby. Film był ciekawy i wywarł na mnie pewne wrażenie czego się nie da powiedzieć o mojej koleżance.

Wystająca ręka z wibratorem z pod pościeli
Przyjaciel na samotne wieczory

Ona była po prostu zachwycona i nie mogła się oderwać od telewizora patrząc jak pani spikerka pokazuje i objaśnia zasady działania tego urządzenia. Pewnie tej mojej koleżance do szczęścia brakowało jedynie tego, aby ta pani w telewizorze na sobie zademonstrowała działanie wibratora.

Wiecie co było dalej? Nie trudno się domyśleć. Zostałam niemalże siłą zmuszona do wizyty z moją kumpelą w sex shopie. Ona kupiła dla siebie dosyć ciekawy model z wyświetlaczem i grami. Ja co prawda nie planowałam w tym dniu zakupu, ale po dłuższej namowie, zdecydowałam się jednak. Kupiłam sobie taki mały ale gustowny wibrator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *