Seks się sprzedaje

Od dawna funkcjonują powiedzenia związane z branżą erotyczną i handlem. W to, że seks sprzeda wszystko, zdaje się wierzyć coraz liczniejsza grupa przedsiębiorców, ale nie zawsze jest to wiara uzasadniona.

Na Facebooku krążą zdjęcia reklam zakładu przetwórstwa drobiarskiego czy innej firmy zajmującej się o ile mnie pamięć nie myli rurami, na których umieszczono bardzo niefortunnie roznegliżowanie panie. Prawdopodobnie to fantazja ułańska samych prezesów, bo żadna agencja reklamowa nie podpisałaby się pod takimi pomysłami. Ale seks może się sprzedawać w nieco innym rozumieniu.

Seks shop - koszyk pełen zakupów
Zakupy w hurtowni erotycznej

Polacy są pruderyjni. Boją się osądzania i posądzania, a jednak mają swoje potrzeby. Dlatego tak dobrze funkcjonują sexshopy, mimo niezwykle dyskretnej reklamy. To branża, która się w mniejszych miasteczkach po prostu nie reklamuje otwarcie, by nie zostać posądzonym o zgorszenie. Klienci tego typu przybytków mają jeszcze gorzej. Wielu z nich nie może się przemóc, aby wejść do takiego sklepu. Dlatego kupują w internecie. Akcesoria erotyczne sprzedają się tu same.

Reklama jest konieczna, jak wszędzie, ale nie musi być tak nachalna i agresywna, jak np. w branży komputerowej, w której panuje ogromna konkurencja. Dobrze wyposażony i estetyczny seks shop może być idealnym pomysłem na własny biznes. Z myślą o takich przedsiębiorczych osobach powstały hurtownie erotyczne, w których asortyment jest legalny, łatwo dostępny i w atrakcyjnych cenach.

Hurtownia jest najlepszym miejscem zaopatrzenia, ponieważ odpadają wysokie koszty sprowadzania produktów spoza Europy, uzyskania certyfikatu dopuszczenia do obrotu, i tak dalej. Na stronie hurtowni dostępne są katalogi produktów, a dostęp do cennika otrzyma każdy, kto prześle dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności. Jest to zabezpieczenie przed wprowadzaniem do obrotu detalicznego towaru przez osoby z pominięciem podatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *