Seks porady od British Lung Foundation

Lubisz seks, ale cierpisz na choroby układu oddechowego? Możesz być zainteresowany poradami oferowanymi przez British Lung Foundation. Ta organizacja charytatywna opracowała nową ulotkę oferującą wsparcie osobom mającym problemy z oddychaniem, aby pomóc im w pełni wykorzystać ich życie seksualne.

Wykazano, że osoby cierpiące na choroby płuc mogą martwić się zbyt dużym wysiłkiem fizycznym podczas seksu, na wypadek, gdyby zaczęło brakować im tchu lub musieliby odkrztuszać wydzielinę.

Jednak ​​życie z chorobami układu oddechowego nie oznacza, że ​​musisz iść na kompromis w kwestii intymności, ponieważ większość problemów w tej kwestii można rozwiązać. Ulotka zawiera wskazówki dotyczące pozycji seksualnych i porady, jak rozwiązać wszelkie problemy razem z partnerem.

Sugestie obejmują uprawianie seksu, gdy czujesz się wypoczęty, a Twój oddech jest w najlepszej formie, być może planując go z wyprzedzeniem i biorąc wcześniej leki. Zaleca się również unikanie seksu po ciężkim posiłku lub alkoholu, a ci, którzy stwierdzą, że podczas stosunku mają duszności, powinni go przerwać, aby wziąć kilka głębokich oddechów przeponowych.

Według British Lung Foundation, jedna na siedem osób w Wielkiej Brytanii jest dotknięta chorobą płuc

Zrelaksowana twarz młodej kobiety
Większość problemów z oddychaniem podczas seksu można rozwiązać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *