Seks pod prysznicem

Czasami nasze małe fantazje nie zawsze są łatwe do zrealizowania. Wszyscy mieliśmy momenty, w których sama myśl o seksie pod prysznicem jest już ogromnym podnieceniem, ale rzeczywistość była, powiedzmy, odrobinę rozczarowująca, a w niektórych przypadkach nawet lekkie obrażenia się zdarzyły przy próbie ich urzeczywistnienia! Chociaż nie doznałeś poważnych obrażeń fizycznych, blizny mentalne wystarczą, aby się zniechęcić.

Jednak sprawienie, by ta fantazja stała się ekscytującą rzeczywistością, jest możliwe. Aby podróż do seksu pod prysznicem stała się możliwa można wspomóc się całą gamą gadżetów produkowanymi specjalnie do tych celów z serii “seks pod prysznicem”.

Jeśli prowadzisz zajęty tryb życia, a czas jest dla ciebie bardzo cenny, możesz po prostu wykorzystać moment bliskości w łazience … woda jest gorąca, powietrze ciężkie a Ty patrzysz na nagie, śliskie ciało partnera/partnerki i zanim się zorientujesz, jesteś w tym miejscu tam z nim. Po tym akcie spontaniczności można również szybko odczuć wyrzuty sumienia, gdy zdasz sobie sprawę, że seks pod prysznicem nie jest tak prosty, jak się wydaje!

Specjalne gadżety ułatwią zabawę

Seria zabawek erotycznych “seks pod prysznicem” sprawi, że wiele ​​rzeczy stanie się o wiele łatwiejsze. Np. dostępne podwójne głowice prysznicowe zapewnią, że ​​oboje pozostaniecie mokrzy, od ciepłej i śliskiej wody i nikomu nie będzie zimno. Podwójną głowicę łatwo zamontujesz do twojego prysznica uzyskując dwa strumienie wody zamiast jednego. Dostosuj dowolnie strumień, aby uzyskać przyjemny dla ciała masaż pulsacyjny. Np. jeden strumień ustaw na przyjemne opłukiwanie całego ciała a drugi na funkcję masażu pulsacyjnego wodą.

Dostępne w niektórych zestawach przyssawki i antypoślizgowy podnóżek pozwalają uzyskać najbardziej satysfakcjonującą pozycję do penetracji bez obawy poślizgnięcia i zsuwania się. Istnieją nawet wodoodporne karty z pozycjami seksualnymi, które można przykleić do płytek w celu “ściągi” i zainspirowania się ciekawymi pozycjami które można zastosować pod prysznicem.

Wymarzony seks pod prysznicem jest teraz bardziej możliwy! Niech Twoja fantazja stanie się rzeczywistością.

Mężczyzna głaszcze nagie pośladki kobiety pod prysznicem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *