Seks oralny – nie tylko ludzie to lubią

Przez lata myśleliśmy, że nietoperze owocowe (Fruit Bat) są tak nazywane ze względu na ich zamiłowanie do owoców, ale powód może być inny.

Wygląda na to, że te owłosione małe stworzenia naprawdę lubią owoce nie tylko ze względu na ich smak i wartości odżywcze ale lubią także uprawiać seks oralny ze swoimi partnerami w miejscach gdzie one rosną.

Pyszczek nietoperza

Naukowcy badający przyzwyczajenia seksualne tych nietoperzy odkryli, że samice tego gatunku regularnie pieszczą genitalia samców podczas krycia.

Ich badania wykazały, że trzy czwarte nietoperzy bierze udział w takiej grze wstępnej przed stosunkiem. Okazało się również, że im dłużej samica pieści tak swojego partnera, tym dłużej trwa później stosunek.

Odkrycia są czymś w rodzaju niespodzianki, ponieważ wcześniej sądzono, że ludzie i szympansy karłowate są jedynymi ssakami, które zajmują się fallatio.

Z innych wiadomości z królestwa zwierząt można się dowiedzieć, że naukowcy z Australii odkryli, że samice kraba skrzypka często uprawiają seks ze swoimi męskimi sąsiadami w zamian za ochronę przed niechcianymi intruzami, którzy szukają dostępu do ich nor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *