Seks na pierwszym spotkaniu

Czytając ostatnio jeszcze raz wpis pt. “Styczeń – gorący miesiąc na romans” pomyślałam o nowych związkach i seksie na pierwszym spotkaniu. Prawdopodobnie dlatego, że właśnie wyszłam ze związku i naprawdę nie wyobrażam sobie, aby angażować się teraz z kimkolwiek innym, a co dopiero uprawiać z nimi seks!

Najważniejsza jest gotowość

Do seksu na pierwszym spotkaniu może dojść w wielu okolicznościach. Dla niektórych jest to zniechęcające, dla niektórych ekscytujące, a czasem wynik zdarzenia może być cholernie rozczarowujący. Gotowość jest prawdopodobnie pierwszą przeszkodą, niezależnie od tego, czy jest to seks na pierwszej spędzonej wspólnej nocy, czy miesiąc później. Nie będziesz się czuła seksownie, chyba że naprawdę tego chcesz.

Niektórzy mogą powiedzieć, że seks będzie dobry po prostu dzięki chemii jaka zapanuje między wami. Niestety seks nie jest dla nas wszystkich taki sam i relacje między ludźmi mogą się bardzo różnić. Jedni mogą uprawiać seks z kimś, kto po prostu nie jest zgodny z nimi pod względem charakteru i vice versa a dla innych jest to sytuacja nie do przejścia. Kiedyś miałam chłopaka, który był mi oddany, ale seks był okropny i nie było mowy, żebym mogła to znieść do końca życia!

Nie oceniaj nikogo po pierwszym spotkaniu

Jednak nie oceniałabym nikogo na pierwszym “występie”. Czasami potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do swoich ciał, co lubią inni i jak oboje do siebie pasują. Musisz także trzymać nerwy na wodzy za pierwszym razem. Możesz być niegrzeczną nimfą bez zahamowań, ale twój partner może potrzebować trochę więcej czasu, aby wyjść ze swojej skorupy. Zaufanie i pewność siebie będą rosły między wami, a doświadczenie zwykle poprawia się wraz ze wzrostem wzajemnych uczuć. Wszystko to może prowadzić do niesamowitego życia seksualnego pełnego eksperymentów i satysfakcji.

Rzadko zdarza się, by seks na pierwszym spotkaniu był oszałamiający i następował zaraz po tym związek. Jeśli jednak go znajdziesz po takim doświadczeniu – trzymaj się mocno, jesteś gotowa na przejażdżkę jeżącą włosy na Twoim ciele!

Jeszcze ubrani tylko w samą bieliznę, kochankowie zaczynają grę wstępną
Zbliżenie na pierwszym spotkaniu

Ten wpis również może Cię zainteresować: 10 zasad seksu na jedną noc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *