Rzadkie XVIII-wieczne zabawki erotyczne sprzedawane na aukcjach

Wibrator królik może być gadżetem 21 wieku, ale sex zabawki z pewnością nie są nowym wynalazkiem. O tym fakcie przypomnieli licytanci na aukcji w Essex, kiedy para dild z XVIII wieku trafiła pod młotek w tym tygodniu. Drewniane fallusy, jeden z jądrami, a drugi bez, zostały zakupione przez anonimowego oferenta za 3600 funtów, donosi gazeta Sun.

Przedstawiciel domu aukcyjnego Brentwood Antiques powiedział, że dziesięciocalowe i 11-calowe zabawki, które prawdopodobnie pochodzą z Francji, są „niezwykle rzadkie” i będą doskonałą inwestycją. Oznacza to, że nowy właściciel trzyma je w specjalnie zaprojektowanym etui i oczywiście opiera się pokusie używania ich zgodnie z ich przeznaczeniem.

Ale historycy i archeolodzy znaleźli dowody na to, że ludzie używali zabawek erotycznych na długo przed XVIII wiekiem

W 2007 roku ekspert archeologii Timothy Taylor z Bradford University przeanalizował dowody z dziesiątek prehistorycznych znalezisk i doszedł do wniosku, że ludzie z epoki kamienia łupanego uprawiali seks zarówno dla zabawy, jak i reprodukcji.

Jednym z przedmiotów, na którego zwrócił szczególnie uwagę, był kamienny przedmiot w kształcie fallusa, który mógł być używany do osobistej przyjemności.

Stare dildo z kości słoniowej w eleganckim pudełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *