Różne rodzaje wibratorów

Rodzaje wibratorów

Dilda są dostępne w różnych rozmiarach i są wykonane z różnych materiałów. Mogą również należeć do wielu różnych kategorii. Najpopularniejsze dilda to:

Realistyczne dilda:  Obejmują one realistyczne „skórki” z żyłkowanym trzonem i wybrzuszoną końcówką, jak Realistic C * ck UR3.

Podwójne dilda:  Dilda z dwustronnym trzonem są świetne dla par lesbijek, które pragną jednoczesnej penetracji. Zabawek erotycznych, takich jak Jellies Double Dong,  można również używać analnie.

Wibratory analne:  Zasadą jest, że każde dildo przeznaczone do wkładania odbytu powinno mieć rozszerzoną podstawę ze względów bezpieczeństwa. Są wykonane z szerokiej gamy materiałów, aby zapewnić komfort na każdym poziomie doświadczenia.

Wibratory punktu  G: Dildo punktu G z ciemniejszej stali Fifty Shades jest zaprojektowane z lekką krzywizną trzonu w górę, aby nie zgadywać, jak znaleźć najgłębszą, najprzyjemniejszą część pochwy.

Inne typy to ssanie (takie jak Robbie Dildo), gwiazda porno, szklane, bez ramiączek i dildo bez użycia rąk, takie jak King Cock Strap On.

Jak używać dildo

To, jak zdecydujesz się użyć swojego dildo, zależy wyłącznie od Ciebie! Niezależnie od tego, czy angażujesz się w grę solo, czy używasz dildo ze swoim partnerem, ważne jest, abyś był zadowolony z seksu. Trzy najlepsze techniki to:

  • Głębokie pchnięcie, które penetruje całą długość pochwy – szczególnie w przypadku wibratorów z teksturą.
  • Płytkie pchnięcie dla intensywnych wrażeń przy wejściu do pochwy, gdzie znajduje się większość zakończeń nerwowych.
  • Ręczna penetracja odbytu z dużą ilością lubrykantu.

Różne typy wibratorów

Najlepiej sprzedające się wibratory zazwyczaj zawierają dwie lub trzy funkcje zapewniające wiele ścieżek do przyjemności wewnętrznej i zewnętrznej. Trzy najlepsze to:

Masażery:  Wibratory, takie jak Original Magic Wand, są ulubieńcami fanów z jakiegoś powodu – można ich używać w dowolnym miejscu na ciele i ustawiać w celu uzyskania maksymalnej intensywności w obszarach, które tego najbardziej potrzebują. Muse Massager to również idealna zabawka do zabawy łechtaczkami i sutkami.

Wibratory kulowe:  pociski są przenośne i trafne w punkt. Kup wibrujące jajko lub wybierz tradycyjny pocisk, taki jak 8-poziomowy pojedynczy pocisk, aby uzyskać niedrogi, skuteczny szybki numerek.

Wibrujące wibratory:  łączą to, co najlepsze z obu światów, zapewniając uczucie sytości z dodatkowymi wzorami pulsacji na łechtaczce lub piłkach. Lelo Gigi 2 jest przeznaczony do nieuchwytnej stymulacji punktu G dla prawdziwie luksusowego orgazmu.

Jak używać wibratora

Wibratory są jeszcze łatwiejsze w użyciu niż wibratory! Jeśli chcesz się przekonać, wypróbuj szybszą drogę do orgazmu podczas masturbacji lub jako alternatywę dla tradycyjnego seksu PIV.

Połóż się, aby uzyskać wibracje bez użycia rąk na łechtaczce lub ręcznie penetruj się wibrującym wałkiem, tak jak w przypadku dildo.

Drażnij siebie lub partnera, naprzemiennie subtelne odczucia szerokiej strony wibracji, lub przejmij kontrolę dzięki bezpośredniej stymulacji w dowolnej strefie erogennej, która cię odciąga – sutki, odbyt … bądź kreatywny!

Wypróbuj wibrator dla par, aby uzyskać podwójną zabawę. Kobiety mogą nosić wkładkę, która stymuluje łechtaczkę i ściany wejściowe pochwy, ponieważ jego trzon jest łaskotany przy każdym pchnięciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *