Jak rozmawiać z partnerem o seksie poligamicznym?

Najpierw trzeba zrozumieć, w jakich przypadkach nie powinno się zaczynać mówić o seksie poligamicznym. Po pierwsze – jeśli obecnie występują trudności w relacjach miedzy partnerami. Po drugie – jeśli Twój partner jest zbyt zazdrosny. W tych dwóch przypadkach, szukanie jeszcze jednego partnera seksualnego może spowodować rozpad małżeństwa lub długotrwałego związku. Wierzcie nam, to nie jest tego warte!

Delikatny temat

Jeśli Twój partner nie ma skłonności do nadmiernej zazdrości i Twój związek po prostu jest fantastyczny, najlepszym momentem, aby mówić o seksie poligamicznym – jest moment w którym uprawiacie seks. Kiedy człowiek jest podekscytowany, szansa, aby uzyskać pozytywną odpowiedź na takie pytania jest o wiele większa. Pamiętaj, aby podkreślić, że jest to tylko twoja wyobraźnia, że mówisz tylko o poligamicznym seksie wyłącznie z jego udziałem. Można również poprosić partnera o wspólne fantazjowanie o tym.

Jeśli hipotetycznie Twój partner zgodzi się na taki eksperyment, można bezpiecznie kontynuować rozmowę. Należy pamiętać, że rozmowa o takim delikatnym temacie, powinna być uczciwa i ostrożna. Pamiętaj, aby powiedzieć, że rozmowa o tym w żaden sposób nie sugeruje, że w Twoim związku czegoś brakuje, po prostu chcesz zdywersyfikować swoje życie intymne.

I wreszcie, należy pamiętać o niektórych cechach i różnicach w tym delikatnym temacie miedzy mężczyznami i kobietami. Chociaż prawie każdy człowiek byłby chętny spróbować przynajmniej raz w życiu seksu z dwiema kobietami to w każdym przypadku należy podkreślać, ze jest to fantazja, a nie w żaden sposób na życie bez ukochanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *