Red Rider regulowany pasek z 7-calowym Strap-on – Recenzja

Zabawki erotyczne z paskiem stały się niezwykle popularne w sypialni. Chociaż kiedyś byli domeną głównie kobiet, teraz znajdują domy w skrzyniach z zabawkami bardziej odważnych związków damsko-męskich, a także tych bardziej tradycyjnych par lesbijek.

Jednak planujesz używać paska, potrzebujesz takiego, który zapewnia wygodę i zapewnia dobrą zabawę obojgu partnerom. Red Rider regulowany pasek na z 7-calowy dong powinien być go-to zabawka!

Od dzikiego przeżycia, którego nigdy nie zapomnisz, po zabawkę, której używasz prawie każdej nocy, ten wyjątkowy, wysokiej jakości pasek sprawdzi się dla każdego. A co najlepsze, nie musisz go wymieniać w ciągu kilku miesięcy, ponieważ jest przeznaczony dla wszystkich, od początkujących po bardziej zaawansowanych graczy.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitym, kuszącym regulowanym pasku Red Rider z 7-calowym dongiem.

Stymulacja punktów G i P-Spot

Nie wszystkie zabawki erotyczne z paskiem są sobie równe i chociaż wszystkie są przeznaczone do penetracji, nie wszystkie wykonują swoją pracę, jeśli chodzi o stymulację. W rzeczywistości niektóre zabawki całkowicie mijają się z celem i nie wydają się oferować zbyt dużej stymulacji punktu G lub punktu P.

Red Rider został zaprojektowany z dildo, które stymuluje Twoje najbardziej wrażliwe części. Niezależnie od tego, czy używasz tego do seksu pochwowego, czy analnego, za każdym razem osiągniesz cel.

Czy seks nie jest o wiele bardziej zabawny, gdy masz odpowiednie zabawki, które cię odwalą? Na pewno tak uważamy!

Właściwy rozmiar

Wiele zabawek z paskiem jest wyposażonych w wibratory, które są po prostu zbyt małe, aby były naprawdę ekscytujące, szczególnie dla bardziej zaawansowanych graczy i osób przyzwyczajonych do seksu penetracyjnego. Inne są o wiele za duże, aby wygodnie wypróbowywać nowe rzeczy, co jest szczególnie ważne, jeśli planujesz używać paska do seksu analnego.

Podczas gdy wysokiej jakości smar może pomóc, pasek na Red Rider ma idealny rozmiar dla prawie każdego. Ta zabawka o pełnej długości 7,5 cala i obwodzie 1,63 cala będzie satysfakcjonującym doświadczeniem dla każdego, kto ją założy lub lubi zakładać swojego partnera.

Wysokiej jakości uprząż, wysokiej jakości seks

Wiele zabawek z paskiem, które można znaleźć obecnie na rynku, zostało zaprojektowanych z myślą o jednorazowych emocjach. Jeśli jednak szukasz czegoś, co jest trwałe, możesz być bardzo rozczarowany większością zabawek na rynku.

Szelki Red Rider zostały zaprojektowane z myślą o jakości. Nawet gracze, którzy lubią regularnie używać swoich zabawek na pasku, będą zachwyceni jakością, zwłaszcza biorąc pod uwagę dość niską cenę.

Jeśli chcesz czegoś, co przetrwa próbę czasu i będzie ulubionym w sypialni przez wiele miesięcy i lat, nie szukaj dalej niż Red Rider. A co najważniejsze, ta uprząż może być używana z różnymi zabawkami, ponieważ jest wyposażona w O-ring o średnicy 1,75 ”.

Oznacza to, że ta uprząż będzie Ci bardzo przydatna, nawet jeśli od czasu do czasu lubisz bawić się różnymi zabawkami. W końcu różnorodność jest przyprawą życia, prawda?

Sklep z akcesoriami dla dorosłych

Odwiedź sex shop, aby dowiedzieć się więcej o paskach Red Rider i o tym, jak mogą one urozmaicić sypialnię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *