Recenzja zestawu wibracyjnego dildo Clone-A-Willy

Czy wiesz, że faktycznie możesz zrobić replikę penisa z anatomii swojego partnera? Ta zabawka erotyczna może mieć głupią nazwę, ale zestaw wibracyjnego dildo Clone-A-Willy stworzy realistyczne dildo, którego możesz używać przez wiele lat – gra słów przeznaczona!

Wskazówki dotyczące klonowania jego woli

Ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw wibracyjny Clone-A-Willy działa zgodnie z reklamą, o ile postępujesz zgodnie z dokładnymi instrukcjami krok po kroku. Poniższe wskazówki pochodzą od rzeczywistych kupujących:

1. Poproś o pomoc swojego partnera. O ile nie zaskakujesz go gotowym produktem, zmniejsz ryzyko błędu, mieszając rozwiązanie, gdy pracujesz nad uzyskaniem – i pozostaniem – twardym.
2. Nie masz dodatkowej ręki? Nadal możesz wyruszyć na samotną misję, aby odtworzyć swojego penisa – po prostu upewnij się, że masz plan działania. Przed włożeniem penisa do formy musisz być wyprostowany, więc zadzwoń do dużych pistoletów ze swoim ulubionym porno.
3. Przeczytaj instrukcję raz. Następnie przeczytaj je ponownie. Rozłóż wcześniej ręcznik, aby ułatwić czyszczenie. Najlepiej trzymać się z dala od dywanu.
4. Ogól włosy łonowe, aby uniknąć zaimprowizowanego wosku, gdy nadejdzie czas na wyjęcie penisa z formy. Z drugiej strony, twój partner może polubić dodatkowe włosy, jeśli zdarzy ci się złapać kilka zabłąkanych w replice penisa. W końcu autentyczność jest celem!
5. Załóż pierścień na penisa, zanim staniesz się wyprostowany, aby erekcja była twardsza i dłuższa. Nie chodzi o to, że powinieneś grzebać w instrukcji obsługi, gdy będziesz ciężko, ale mam nadzieję, że da ci to trochę więcej czasu, jeśli będziesz tego potrzebować.

Sklep internetowy dla dorosłych

W naszym sklepie wiemy, że tak długo, jak będziesz postępować zgodnie z instrukcjami i będziesz twardy, nie będziesz miał żadnych problemów ze stworzeniem idealnej silikonowej repliki kutasa o własnej anatomii.

Zestaw wibracyjnego dildo Clone-A-Willy jest nawet wyposażony w jednostkę wibracyjną na wypadek, gdybyś ty lub twój partner potrzebował więcej niż ręcznej stymulacji, aby wysiąść. Rezultatem jest zabawka inna niż wszystkie w Twojej kolekcji. Wygląda na prawdziwy, ponieważ jest prawdziwy! Dzięki temu wygodnemu zamiennikowi podróże służbowe Twojego kochanka stały się o wiele bardziej znośne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *