Recenzja wibratora Lelo Noa Luxury Rechargeable Couples Vibrator

Jeśli zmęczyła Cię zwykła rutyna w sypialni, być może nadszedł czas na zakup masażu dla par . Nie zrozum nas źle; Twoje wypróbowane i prawdziwe metody wysiadania są w porządku, ale nawet orgazmy mogą zacząć się nudzić, jeśli nie zmienisz rzeczy od czasu do czasu.

Zabawki erotyczne są idealne, ponieważ wprowadzają podekscytowanie i nową energię do sypialni, zapewniają stymulację bez użycia rąk i dostarczają potężnych wrażeń, których nie można uzyskać z jego palców lub penisa. Z wielu powodów naszym najlepszym wyborem w tej chwili jest Wibrator Lelo Noa Luxury Rechargeable Couples Vibrator .

Dokładnie sześć mrawiących, pulsujących powodów!

Szczegóły Produktu

Podobnie jak wszystkie produkty Lelo, Noa jest dostarczany w dyskretnym opakowaniu, co do którego wielu kupujących uważa, że ​​jest seksowne i wyrafinowane – prawie nie wskazuje na zawartość. W czarnym pudełku znajdziesz aksamitnie różowy klimat, ładowarkę USB i próbkę lubrykantu. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest idealnym towarzyszem podróży lub nocnym wyjściem na miasto.

Przyjrzyjmy się bliżej specyfikacjom.

 • Waga:  1,25 funta.
 • Szerokość:  1,65 cala
 • Długość wkładana:  3,31 cala
 • Cechy: bez  ftalanów, wielowibracyjne, wielobiegowe, bezlateksowe, akumulatorowe
 • Funkcje:  wibruje, pulsuje, eskaluje
 • Materiały:  silikon
 • Wodoodporność: tak, w pełni zanurzalna
 • Gwarancja producenta: 1 rok
 • Żywotność baterii: 2 godziny użytkowania

Jak korzystać z luksusowego wibratora Noa

Podczas gdy masażery dla większości par nie wymagają wyjaśnień, wibrator Lelo Noa Luxury Rechargeable Couples Vibrator może na początku zmylić Ciebie i Twojego partnera. Który koniec idzie gdzie? Jak to działa? Nie martw się; kiedy zrozumiesz jego pełny potencjał, zobaczysz, dlaczego zbiera tak entuzjastyczne recenzje.

Został zaprojektowany do noszenia przez kobietę – cieńszy koniec wygodnie przylega do pochwy w kierunku punktu G (czyż nie jest to urocze?), A zewnętrzna cebulka znajduje się tuż nad łechtaczką. Jest elastyczny – więc nie martw się, że go złamiesz, jeśli musisz go rozciągnąć i rozdzielić. Pomocne może być również nałożenie lubrykantu, aby utrzymać wewnętrzny koniec na miejscu. Jeśli zdecydujesz się nie używać preferowanej próbki produktu, upewnij się, że wybrany przez Ciebie lubrykant jest na bazie wody. Aby go włączyć, naciśnij dwukrotnie przycisk zasilania. Wyłącz go, przytrzymując przycisk zasilania przez pięć sekund.

Gdy znajdziesz się w środku, ten niezwykle cichy wibrator dla par dostosuje się do sześciu różnych impulsów, które najlepiej opisać jako:

 1. Stałe wibracje
 2. Normalny puls
 3. Szybki puls
 4. Regularne fale
 5. Długie fale
 6. Puls niski / wysoki

Być może najlepszą częścią tej zabawki jest to, że jest przeznaczona do noszenia podczas seksu. Zgadza się; Twój mężczyzna może nadal zmieścić się w tobie i czerpać korzyści z impulsów, gdy przemieszczają się z jednego końca na drugi. Jeśli masz problemy lub odczuwasz dyskomfort, spróbuj zastosować więcej lubrykantu lub zwolnij, aż przyzwyczaisz się do uczucia pełności. Jest zrozumiałe, że Lelo Noa działa równie dobrze dla par lesbijek, które chcą się wyłączyć lub zostać penetrowane przez drugą wibrację lub wibrator.

Wibrator Lelo Noa Luxury Rechargeable Couples: porady i wskazówki

 • Najpierw użyj masażera pary na łechtaczce, nie spiesz się, aby drażnić i zwiększać intensywność, aż będziesz gotowy do włożenia.
 • Pomieszaj swoją grę, wprowadzając Noa do wanny. Jest w pełni zanurzalny, więc użyj swojej wyobraźni – jacuzzi, prysznic, gdziekolwiek chcesz się zamoczyć.
 • Smar jest szczególnie pomocny w przypadku penisa lub drugiej zabawki w środku. Tarcie może boleć, ale można go łatwo uniknąć dzięki lubrykantowi na bazie wody.
 • Bądź kreatywny! Użyj wibratora na odbycie, kulkach, sutkach – wszędzie tam, gdzie chcesz naładować intensywność.

Sex shop

W sex shopie rozumiemy, że najlepszy masażer dla par to ten, którego oboje nie macie dość! Po co ryzykować kupowanie zbyt drogiego, nijakiego produktu? Wibrator Lelo Noa Luxury zawsze zapewnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *