Recenzja Tryst Black Multi-Erogenous Massager

Po co wybierać wibrator jednofunkcyjny, skoro można używać masażera, aby mieć nieograniczone możliwości przyjemności? Tryst Black Multi-Erogenous Massager pozwala na użycie wielu wzorców wibracji prawie w każdym miejscu ciała (tak, zarówno jego, jak i jej). Myślisz o dokonaniu kolejnej inwestycji w wibrator dla par? Ten jest wart obejrzenia.

Tryst Black Multi-Erogenous Massager Cechy produktu

Trudno jest znaleźć wysokiej jakości wibrator zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet – nie dlatego, że ich nie ma, ale dlatego, że nie zawsze są wygodne w jednoczesnym użyciu. Strefa Tryst Wielu erogennych masażu skorygowała wiele problemów inni doświadczeń z podobnymi wibratory, polecając:

  • Siedem różnych funkcji wibracji, eskalacji i pulsacji
  • Cicha aktywacja, dzięki czemu możesz zachować prywatność swoich najbardziej intymnych chwil
  • Podwójne ramiona i podstawa, którą można sterować niezależnie
  • Jedwabiście gładki silikon, który wygina się na ramionach, ale pozostaje wystarczająco mocny, aby umożliwić penetrację
  • 90 minut zasilania po jednym ładowaniu
  • Łatwe ładowanie dzięki połączeniu USB (bez baterii)

Jak to działa

Tryst Massager oferuje nieskończone możliwości przyjemności, a odkrywanie to już połowa zabawy…

Pary

1. Niech twój partner założy masażer wokół swojego penisa, aby uzyskać delikatne wibracje, gdy stymuluje łechtaczkę ręką.

2. Zaangażuj się w seksowną grę wstępną, podczas gdy twój partner delikatnie przeciąga jedną ręką po sutkach (najpierw lekko je zmocz, aby uzyskać dodatkowe doznania), zanim przejdziesz do łechtaczki.

3. Wyłącz i używaj tej zabawki erotycznej dla par podczas oralnej. Bezpośredni nacisk będzie świetnie czuć na jego jajach lub łechtaczce, gdy będziesz używać swojej magii językiem. Zbyt intensywne? Dostosuj intensywność lub prędkość.

4. Użyj masażera do stymulacji prostaty, najpierw drażniąc jego odbyt podstawą zabawki. Nie zapomnij o smarze – na bazie wody tylko do tego produktu silikonowego.

Masturbacja solo

1. Ściśnij ramiona razem, aby „przytulić” łechtaczkę, aby otrzymać pulsującą przyjemność po obu stronach. Zacznij od sutków, aby rozgrzać się do bardziej intensywnych wibracji poniżej.

2. Włóż, aby uzyskać bezpośredni ucisk w punkcie G, nie spiesząc się, aby wejść głęboko, używając płytkich pchnięć przy wejściu do pochwy.

3. Zabierz go do wanny na seksowny i relaksujący czas. Masażer Tryst jest w pełni wodoodporny.

4. Pogłaskaj swoją laskę szeroką podstawą zabawki lub eksploruj swoje piłki i krocze za pomocą precyzyjnych wibracji ramion.

5. Daj sobie orgazm prostaty! Tryst jest idealny do pierwszego użycia dzięki gładkiej ergonomicznej konstrukcji, która pozwoli Ci bezpiecznie odkrywać siebie.

Od następnego orgazmu dzieli Cię tylko jedno kliknięcie dzięki Tryst Multi-Erogenous Massager. Aktywuj ramiona, dotykając górnego przycisku, a podstawę, dotykając dołu. Po włączeniu na pewno pójdziesz za jego przykładem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *