Recenzja Tantus Feeldoe Strap-On bez pasów

Kiedy twoje ulubione dildo nie jest tak ekscytujące, jak kiedyś, być może nadszedł czas, aby odświeżyć swój asortyment zabawek erotycznych. Chociaż na rynku zawsze będzie dostępny większy, lepszy wibrator, być może nadszedł czas, aby zainwestować w wielofunkcyjne dildo przeznaczone dla obu płci.

Aby uzyskać orgazm jak żadne inne, wypróbuj pasek bez ramiączek Tantus Feeldoe, pamiętając o następujących wskazówkach. W naszym sklepie wiemy, że będziesz zadowolony, że to zrobiłeś!

Szczegóły Produktu

Istnieje kilka ważnych cech, które sprawiają, że ta zabawka erotyczna jest wyjątkowa. Jest wykonany z silikonu klasy medycznej, aby zapewnić całkowicie wodoodporne, hipoalergiczne wrażenia, które wymagają jedynie lubrykantu na bazie wody.

Na pierwszy rzut oka Tantus Feeldoe Strap-On bez ramiączek wygląda jak standardowe dildo, dopóki jego pełna użyteczność nie stanie się jasna. Wał główny może być używany do penetracji pochwy lub odbytu podczas trzymania przez mężczyznę.

Krótsza żarówka zapewnia taką samą funkcjonalność kobiecie noszonej wewnętrznie lub mężczyźnie, który wkłada w siebie. Pomiędzy dwoma końcami znajduje się żebrowana podstawa do stymulacji łechtaczki wraz z małym wibratorem, który znajduje się pod spodem. Waży zaledwie 1,25 funta przy 1,75 cala szerokości i 5,75 cala długości – należy to zauważyć, ponieważ inne modele tej samej zabawki mogą różnić się rozmiarem.

Pomysły na korzystanie z pasków bez ramiączek Tantus Feeldoe

Lesbian Play – wyprodukowana w USA przez kobietę, nic dziwnego, że ta piękność bez ramiączek jest jedną z najlepiej sprzedających się zabawek erotycznych dla lesbijek . Jedna partnerka może nosić wtyczkę wewnętrznie (najlepiej ta z silniejszymi mięśniami Kegla, chociaż pozwala to na wiele ćwiczeń), penetrując partnerkę trzonem pochwowo lub analnie.

Pegging – Tantus Feeldoe Strap-On bez ramiączek jest idealny do zdominowania mężczyzny spragnionego seksu analnego. Pozwala na bezpośrednią stymulację prostaty bez rozpraszania się źle dopasowanymi pasami lub luźnym mocowaniem.

Podwójna penetracja – Kobieta, która lubi czuć się „pełna”, będzie miała trudności ze znalezieniem lepszej zabawki. Dildo bez ramiączek może być używane w połączeniu z innym wibratorem lub penisem jej mężczyzny, aby uzyskać poczucie kompletności od pochwy do pośladków. Jeśli nie chce, aby cały wałek był wokół pleców, może pracować na całej długości, używając wibratora na zewnątrz, przed włożeniem żarówki.

Masturbacja – Puść wodze wyobraźni, używając wibratora lub żebrowanej podstawy do stymulacji łechtaczki oraz dildo lub wtyczki do zabawy pochwowej lub analnej. Wiele kobiet uwielbia czuć się tak, jakby miały własnego penisa, a sam widok Tantus Feeldoe wystającego mocno z ich ciała może wystarczyć, aby je zdjąć.

Zabawki erotyczne z sex shopu

Od wzajemnej masturbacji po dominację jednego, bardzo uległego męża, Tantus Feeldoe Strap On to wszechstronna zabawka erotyczna dla każdej pary. W sklepie jesteśmy dumni, że możemy go nosić wraz z wieloma innymi produktami pozytywnie seksualnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *